Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki ZYRTEKET szedett?

Van olyan aki ZYRTEKET szedett?

Figyelt kérdés
Kértem az orvosomat hogy írjon fel valamit az allergiámra. Az asszisztens nő nagyon fura képet vágott a Zyrtekhez. A doki még annyit mondott hogy papír szerint nem szabad szedni, de nyugodtan vegyem be... Nem merem. Van aki szedte? Vélemény? Köszönöm.
2010. márc. 18. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Papír szerint nem szabad, de vedd be, ez nagyon szakszerű megoldás volt a részéről. Ha birod az allergiádat gyógyszer nélkül inkább ne szedd!
2010. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Végül is bírnám, csak nagyon csúny látvány lennék, mivel tele van az arcom olyankor foltokkal és kiütésekkel.
2010. márc. 18. 21:12
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
upsz, és a zyrtecet írták? :S én pl azt alapban sem bírtam sosem, egy darabtól 2 napig voltam rosszul:S kérdezz meg kérlek másik orvost is. Én is allergiás vagyok és 13 hós a kisfiam, de én kálciummal meg fytominerallal bőven kibírtam. Meg egyéb homeopátiás cuccokkal. Én sem merném bevenni, főleg a zyrtecet:S
2010. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Húha most elbizonytalanodtam teljesen. Hittem is volna a dokinak, csak az asszisztensnő teljesen elképedt...Akkor inkább nem veszem be, veszek valami homeopátiás dolgot. Köszi
2010. márc. 18. 21:30
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdés. A zyrtecet én sem merném bevenni, mert az idegrendszerre is hat, hiszen tök álmos lesz tőle az ember. Kérdezz meg egy másik orvost!

29 hetes km

2010. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta hogy este vegyem be mert álmosít.
2010. márc. 18. 21:33
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek kérdezz meg másik orvost is. Ha meg kell olyasmi ami homeopátiás és egyéb, akkor egy gyógyszerész is simán és szívesen fog ellátni tanácsokkal. Vagy itt is felteheted kérdésben:)) Én sem hittem a homeopátiás szerekben, de a kisfiamon látom, hogy működik.. ő nem tud sem hinni, sem kételkedni semmiben:)

neked bőrkiütésed van?

viszont ha már babát vársz valami korall kálcium szerűséget próbálj inkább.. azok jobban szívódnak fel vagy kolloidosat.. én a legközelebbinél ilyesmire fogok vadászni. Fytomineral az kolloid forma.

2010. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 18. 21:46
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Várj kicsit, jól értem, hogy még sosem szedtél zyrtecet? és úgy írta fel a doki? Mindenképpen csak az a tanácsom, hogy más dokit is kérdezz meg, vagy ha kibírod, akkor homeopátia és társai!
2010. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Cetizirint és ennek a vény nélküli fajtáját szedtem terhesség előtt a cetrin akutot. Mondtam is a dokinak. Zyrtecet nem szedtem még. De azt mondta egy mind.
2010. márc. 18. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!