Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen voltam genetikai...

11 hetesen voltam genetikai UH-n. Mindent rendben talált. Úgy tudom 18 hetesen van még egy. Akkor 15 hetesen miért hívott vissza? 12 hetes kismama

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is havonta kellett dokihoz mennem így havonta csinált UH-ot.11-15 hétig neked is az 4 hét a 18 hét meg már sok lenne...
2010. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 4hetente kellett visszamennem - magánrendelésre.. Lehet aggódik.. fizetős doki? Mondjuk én azért örültem, mert nálam volt egy rakat gond, de ugye a mani nem mindegy:S
2010. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fizetős igen,de még éppen ki lehet bírni.

Azt mondta minden rendben.Nem emlitette hogy valamiért is aggódna,de jelét sem láttam rajta.

2010. márc. 18. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hetente kell menni. Lehet ezért hívott, hogy havonta lásson. Ha csinál uh-t is, talán azért, hogy megnézze, mikor leveszik a 1
2010. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval mikor leveszik 16 hetesen az AFP-t, a babád méretei alapján is vagy e annyi idős, mert ha nem, adhat fals eredményt. Nálunk a kórházban AFP levétele előtt csinálnak ellenőrző uh-t, de hallottam már olyat hogy máshol nem.
2010. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!