Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek a 18 hetes genetik...

Volt akinek a 18 hetes genetikai uhn azt mondták minden rendben és később mégis gond lett?

Figyelt kérdés

Voltam ma magánban ezen a vizsgálaton, az orvos nagyon hosszasan nézte a baba szívét, először azt mondta, mert sokat mozog, aztán miután "kértem" a babát, hogy nyugodjon le a vizsgálat miatt, akkor is sokáig nézegette, töprengett. A végén nekem kellett rákérdezni, hogy minden rendben? Biztoos? Olyan kurta választ kaptam és nagyon rossz érzéssel jöttem el, egyáltalán nem nyugtatott meg.

Szerintetek előfordul, hogy hanyagságból rávágta csak, hogy "ok", csak mert már unta, hogy ilyen nehéz befotózni a gyereket?



2015. dec. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg látott /nem látott kristálytisztán. ilyen helyzetben inkább ne kérdezz, amíg látod, hogy vizsgálnak, akármilyen türelmetlen, ideges is vagy, hagyd, hogy kiforrja magát a válasz. Mert ha látott volna rajta bármi furcsát, szokatlant, visszarendel, megnézet, elmondta, hogy valami nem oké. Ha viszont tényleg azért nézegette, mert gyanús valamire, de mégsem látszik belőle semmi, mert pl. mozog nagyon a baba, akkor meg add meg az orvosnak az időt, amennyit igényel, hogy ő is megnyugodjon, hogy nincs semmi gond, így tud téged is megnyugtatni.
2015. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A végén tettem fel kérdést írtam is, közben én a képernyőt néztem, ő a monitort.
2015. dec. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!