Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nincsenek/nem voltak...

Nektek nincsenek/nem voltak ilyen ellenérzéseitek a használt kismama ruhákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nővérem, több barátnőm volt már terhes. Többen számoltak be olyan erős folyásról, hogy a nadrágjuk is tisztára olyan lett, meg ugye nem tudhatod, hogy nem abban folyt-e el a magzatvize annak aki előzőleg használta...

Titeket ez nem zavar?

Mert amúgy borzasztó drágák, jó lenne használtan venni... de valahogy ez folyamatosan motoszkál bennem... :/


2015. dec. 16. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy a sajátodat újonnan ki lehet mosni akár 90 fokon hogy másodjára ne folyásos nadrágban rohangálj úgy a másét is. Ugyanolyan tiszta lesz, erre való a mosás.
2015. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem volt ellenérzésem, mert létezik a mosógép, annak pedig egy hosszú programja. És semmi bajom nem lett tőle. Ha ennyire irritál a gondolat, akkor vegyél újonan, mert aztán ha lesz vmi gond odalent, akkor a nadrág lesz a hibás, és annak az előző tulajdonosa.
2015. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem vettem használt kismama nacit soha.
2015. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

nem vettem soha használt kismama ruhákat.

sot kismama ruhát sem vettem. télen leggingseket hordtam, hosszu puloverekkel, vagy kotott ruhákkal. elég sok jeggingem is van, azok meg gumis száruak.

2015. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Mosógép megoldja, ha nagyon parázol kivasalod :-)
2015. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is az utolsóé az igazság.:) A kismamaruhák szerintem nagyon drágák, a H&M-ben már lehet maternity részen 2000 Ft-ért felsőket venni, ami jó. De: szoknyát csak 8 ezerért, a nacik meg...én XS-es méret vagyok, de nem jöttek fel rám...:)


Szóval én felsőket hordok régi szoknyáimmal (amik elasztikusak), vastag harisnyával és csizmával most télen. Mondjuk nekem szerencsém van, mert nagy mellem van, így a régi felsőim is többnyire jók.


Kismamakabátot pl. nem tudtam volna 20 ezer alatt venni sehol, így a c&a-ban vettem egy nagyméretűt magamnak.


27hkm

2015. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem, eszembe sem jutott ilyesmi, amikor elfogadtam a barátnőmtől a kölcsönbe adott nadrágjait (plusz felsőit). Neki is van mosógépe, nekem is, tudjuk használni is.

Neki se voltak fenntartásai, amikor a második terhességéhez én adtam pluszban ruhákat (kellett bőven vennem a kapottakon felül, mert óriási hasam lett és nagyon vizesedtem mindenhol).

2015. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vettem a 4 terhességem alatt. Valahogy nem tudnám jóérzéssel felvenni, pont azért amit a kérdező is írt.

Oké, a mosógép mos, de a tudat...

A felsőim soha nem voltak tipikus kismama felsők, olyanokat vettem, amik később is hordhatók voltak, 1 kismama farmerbe ruháztam be, otthon maci naci, hárem nadrág.

15.000 ft-ból megúsztam és nem volt rossz érzésem, ha felvettem a gatyát.


Ha valaki el tud vonatkoztatni, nyugodtan vegyen használtan, hiszen rövid idő alatt nem tud elhasználódni és nagyon jókat ki lehet fogni, de nekem ilyen "beteg" az agyam....

2015. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon sok ruhát kaptam.De ez soha meg se fordult a fejemben.Van mosógép és lehet kapni olyan mosószer adalékot ami fertőtlenítőt tartalmaz.Sokszor vásárolok a hádában mert nem engedhetem meg magamnak,hogy megvegyek 5000 forintokért nadrágot.A kisfiamnak is szoktam.ott vásárolni. De ha neked ilyen érzéseid vannak és megengedheted magadnak akkor vedd meg.
2015. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez eddig nekem nem jutott eszembe, de amúgysem tervezek kismama nadrágot használtan venni, nincs idegem keresgelni turikban, hogy pont jó legyen a méret, tetszedjen, jó állapotban legyen, stb. Egyelőre még nem vettem és lehet nem is fogok. Vannak gumis derekú farmereim, azok még teljesen jók, jéger, leggings, vastag harisnya elasztikusabb szoknyával, vagy téli ruhákkal és kész.
2015. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!