Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel lesz meg rosszabb?

Mennyivel lesz meg rosszabb?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok es rettenetesen neheznek erzem a tehesseget. Minden baj megtalalt, rettenetes sokat hiztam, emiatt lelkileg is kivagyok, zsibbad a kezem, nem tudok jarni mar szinte, fulladok ha vizszintesbe kerulok, iszonyuan eg a gyomrom, amin semmi nem segit, neha tenyleg ugy erzem hogy nem birom tovabb, minden napot szamolok, soha tobbe nem leszek terhes.Ejjel szoszerint orankent kelek pisilni, mar ha el tudok aludni.Vizesedek es meg sorolhatnam. A babat imadom es akarom es nagyon varom, de a terhesseg tenyleg nagyon nagyon megvisel. Mennyivel lesz meg rosszabb/nehezebb a hatralevo idoszak?
2015. dec. 24. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem foglak biztatni, nem lesz jobb, sőt, lehet hogy még hozzá jön ez-az.

Elárulom Neked, hogy én minden terhességem után azt mondtam, hogy SOHA többé. A szülések elég jól mentek, de a harmadik terhességem alatt maximum 5 jó napot tudtam megszámolni, tényleg MINDEN bajom volt már, műtétem is a 8 hónapban és sorolhatnám.

És most alig várom a pozitív tesztet.

Szóval az idő homályosítja a dolgokat. :)

Kitartás!

Minden kínlódást megér!!

2015. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eskuszom feldobott amit irtal. Koszonom!
2015. dec. 24. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
nyugi, rosszabb mar nem lesz.
2015. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szegény,sajnàllak és együttérzek.

Nekem elsőre igazi àlomterhességem volt,minden jó volt,kb a felhők felett jàrtam... Most meg...pfuuu.... Az első perctől fàj mindenem, a gyerek keresztbe kasul a pociban,néha azt hiszem szétszakadok... Mindezt 24 hetesen... Hol van még a vége?! Bele sem merem gondolni.

Fel a fejjel innentől màr minden nappal közelebb a vége. A következő baba meg lehet teljesen màs lesz. Nincs két egyforma terhesség. Kitartàst és könnyű szülést!

2015. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szegény,sajnàllak és együttérzek.

Nekem elsőre igazi àlomterhességem volt,minden jó volt,kb a felhők felett jàrtam... Most meg...pfuuu.... Az első perctől fàj mindenem, a gyerek keresztbe kasul a pociban,néha azt hiszem szétszakadok... Mindezt 24 hetsen... Hol van még a vége?! Bele sem merek gondolni.

Fel a fejjel innentől màr minden nappal közelebb a vége. A következő baba meg lehet teljesen màs lesz. Nincs két egyforma terhesség. Kitartàst és könnyű szülést!

2015. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szegény, annyira átérzem. Ugyanígy voltam én is, szóról szóra. 30 kg-ot híztam, tiszta víz voltam, nem tudtam aludni, gyomorégés non-stop, fulladás stb stb...

Jobb nem lesz sajnos, de talán már rosszabb sem. Én nem szeretnék több terhességet.

Kitartás, boldog karácsonyt!

2015. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, sokat segit, hogy masnal is van igy, azt hittem h csak en erzem ezt, es lelkifurdolasom is van, h nem szabad igy erezni magam, nehogy a baba megerezze.
2015. dec. 25. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel minden bajom volt 14.hétig hányinger mindentől, folyamatosan szédültem, 24.héten kórházba kerültem fájások miatt de sikerült megállitani a folyamatot. Onnantól végig napi 6 magnézium sok pihenést javasolt a doki. Ha felkeltem azonnal keményedtem az ujjaim lábaim borzalmasan bedagadtak. Alig vártam a végét! De imádtam a hatalmas pocakomat!

Nagyon sokat vajudtam. DE!

Várom a 2.babánkat :)

Most rosszabbul indult hányinger mellé szagundor. Alig bírok megenni valamit, fogytam is, húst 1,5 hónapja nem birok enni, a hagyma szagától jön a vuk.

De mindezek ellenére csak a végeredmény számít!

Gondolj bele milyen jó lesz a kezedbe tartani! Nézegesd az ultrahang fotókat :) lazits te még megteheted!!! :)

Könnyű szülést kívánok! :)

2015. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, én is várom, hogy megszülessen, pedig álomterhességem van, olyan nyűgjeim vannak csak, hogy egyik oldalról a másikra fordulni marha lassú, és nehézkes, éjjelente sokszor járok pisilni, heti 1-2 éjszaka nem tudok rendesen aludni, annyira mozog (haránt fekszik), sokszor nyom (tüdőmet, egyéb belső szervet), néha rossz helyen rúg meg. Ismeek olyan kismamát, aki hetek óta kórházban van veszélyeztetett terhesként, és az elképzelhető mindenen átment eddig, mégis imád terhesnek lenni, nekem közben meg kb. semmi bajom, és mégis azt várom, hogy (a maga idejében persze) megszülessen. Mindenki máshogy éli meg, ettől még jó anya leszel:)
2015. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!