Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyukák/kismamák...

Fiatal anyukák/kismamák 17-21-ig! Sokan támadtak amiatt, hogy megtartottátok a babát? Támogattak titeket?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla hogy alakult az életetek?

Olyanok válaszát is szívesen várom akik nem tartották meg a babát.



2016. jan. 1. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőm 17 évesen lett terhes, 18 évesen szült. A párja 26 éves volt akkor, egész jól keresett, barátnőm szülei odaadták nekik amit a lánynak spóroltak, így a párja megtakarításával együtt közösen tudtak venni lakást. Pár héttel a 18. születésnapja után összeházasodtak, barátnőm befejezte a középiskolát, levelezőn lediplomázott, most jár mesterképzésre, mellette dolgozik. A kisfiú már lassan iskolás. Boldogok, szeretik egymást. A szülők is imádják az unokájukat. Barátnőmék sosem szorultak anyagi támogatásra, kivéve a fél lakás ára, de azt akkor is megkapta volna ha nem esik teherbe. Úgy néz ki, most készülődik a kistesó.
2016. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább lesajnáló ,szánakozó arckifejezéseket láttam ,meg többen kérdezték ,hogy "és elvetetni nem lehetne már?".Ez baromi rosszul esett ,mintha a halálát kívánták volna.Egyébként az volt a baj ,hogy úgymond a "semmire" szültem ,nekem tényleg semmim sem volt csak diákmunkáztam ,szülök meg a párom támogatták az egészet.Azóta már sínen van az életünk mondhatni.Nehezebb ugyan kicsi gyerek mellett ,jó lett volna még pár év múlva teherbeesni.
2016. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem azèrt a tini terhessèg ès a 20 èv feletti terhessèg nem egy kategòria. Akkor sem ha manapsàg sok 20-25 èves ùgy is èl ès viselkedik mint a tinik. Persze vannak kivètelek,de nem vennèm egy kalap alâ. 20 èvesen lettem terhes,ekkor költöztem őssze a baràtommal,màsodèvesek voltunk a főiskolàn,diàkmunkànk volt nèha-nèha(nekem 16 èves korom òta mindig volt). Mikor meg tudtuk kicsit kiakadtunk,a szüleink is,kivève Apukàmat aki csak azt sajnàlta hogy ezentùl nem itthon lakom mikor hazajövök a főiskolàròl. A nagy kiakadàs utân egyre nagyon lett a lelkesedès,kitalàltuk a tervet,igyekeztem a vizsgàimmal a fèlretett pènzünkből(pàromèbòl ès a sajàtomèbòl) vàsàroltunk a babànak fizettük az orvost,kaptunk egy csomò cuccot a csalàdban sok kisgyerek volt, letettem a vizsgàimat àprilis vègèn megszületett a kisfiunk,2 hetet Anyukàmnàl voltunk besegìtett mèg pàrom vizsgàzott,majd a nyàron anyòsèknàl pàrom dolgozott,szeptembertől pedig mentünk albiba a suli vàrosàba,folytattuk az iskolàt is. Minden jòl alakult,kisfiunk àprilisban lesz 5 èves,1,5èves koràban megcsinàltam a főiskolai gyakorlatot,èn is elkezdtem dolgozni,3 èves koràra lediplomàztunk.most 26 vagyok most vàrjuk 2.babànkat,mindkettőnknek van rendes munkàja sajàt hàztartàsunk van,azòta is szeretjük egymàst,magunkat làtjuk el fiunk születèse òta,nagyszülők imàdjàk az unokàt. Imàdunk fiatal szülők lenni,nem csinàlnàm màskèpp. Bàr sok helyen meg ezen az oldalon is rendesen megvetik aki fiatalon szült mert az a trendi hogy bőven 30 legyen a nő....de ezzel nem kell foglalkozni
2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!