Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami tanácsotok? 19...

Van valami tanácsotok? 19 vagyok és terhes.

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Anyukám tudja, ő támogat minket. Megtartjuk a babát. A párom 20 éves és diákmunkája van, de ott nem keres túl sokat. Emellett szakmát tanul. Én is szakmát tanulok éppen (2 éves, most van az első félév vége).

A suliba nem tudok bejárni, mert annyit hányok. Nem tudom mi lesz így...

Valami tanács vagy biztatás kéne...


2016. jan. 5. 18:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Levelező?

Lehet, hogy elmúlik a hányás napokon belül.

2016. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az iskolát kérdezed meg, milyen lehetőségek vannak ilyen esetre?
2016. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon gondoljátok végig hogy biztos megakarjátok-e tartani mert sokan 200e nettóból is nehezen élnek meg 1-2 gyerekkel, nem ám diákmunkával... Anyukád fogja nevelni és eltartani a babát?

Ha szorgalmas vagy akkor az egész terhességet végig tudod tanulni, aztán ha megszületett a baba egy idő után újra visszaülsz az iskola padba, ezt tudod csinálni, de baba mellett tanulni meg munkát vállalni.... Nem tudom. Miért nem vártatok még egy kicsit?

2016. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mert még nem akarom elmondani az iskolában, mert még csak 7+5 hetes vagyok, és még bármi baj lehet. És a levelező nem megoldás sajnos, mert a gyakorlati órákra mindenképp be kell majd járnom, és minden nap van olyan órám.
2016. jan. 5. 18:27
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor ezt csak úgy tudod folytatni,hogy baba mellett tanulsz,édesanyád vigyáz gyakorlati időben a babára,aztán ha nagyobb lesz,mész dolgozni.De,hogy addig miből fogtok megélni...ez nagyon,iszonyúan nehéz lesz.Nagyon-nagyon sok pénz egy gyerek,és mellette még megélni nektek is...Nem lennék a helyedben.
2016. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos nem mertem volna 19 évesen szülni.
2016. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Egy évet halasztani fogok a suliban. Az első évet még befejezem, annak Júniusban van vége, és Augusztusban szülök.

De ezek nem biztatóak kicsit sem, amiket írtok... :(

2016. jan. 5. 18:37
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Csak az igazság van leírva.Egy gyerek nem olyan mint egy kalap, hogy most félreteszem.Átgondoltad, hogy miből fogtok megélni?Hol fogtok lakni?
2016. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
Kemeny lesz az biztos! De megeri erosnek kitartonak lenni a picur miatt :) Hamar eltelik a 2-3 ev mig otthon leszel vele es fiatal leszel siman tudsz dolgozni is.
2016. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy biztatót a te esetedben nem igen lehet mondani, bocsi... Munka nélkül meg diákmunkára gyereket vállalni ilyen fiatalon szakma nélkül...

Tévhit hogy egy pici babának alig kell valami, ha mindent használtan veszel meg akkor is egy vagyon.

2016. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!