Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsináltattátok a kombinált...

Megcsináltattátok a kombinált tesztet (vagy fogjátok)? hány évesek vagytok? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Nálunk 17.000.-. Elbizonytalanodtam, elsővel még ingyen volt, akkor egy sms-t kaptam, hogy 3 betegségre 1:x-hez az esély... (akkor még nagyon új volt, most nem tudom hogy működik)

2016. jan. 7. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

26 vagyok, megcsináltattam, bár igazóból csak az orvos unszolására, én sok értelmét nem láttam, hisz nem vetettem volna el, bármi is van, UH-n minden rendben volt.

Kb egy hét mulva lett meg az eredmény, papíron kaptam meg. 1:10000-hez jött ki.

2016. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. 28 vagyok. 20.000 Ft volt. Uh-n minden rendben volt, véreredmény 1:220 Down (mint egy 37 eves nő kockazata). Amniocentezisem volt, nincs Down. Nyugodt vagyok, hogy megcsinaltattuk ezeket.


30hkm

2016. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha többet nem csináltatnám meg. Végigparáztam a terhességet. Január 1en egeszséges fiam született. Holnap lesz egy hetes... egészséges és közölték hogy beteg.. kb 600 000 forintot költöttünk dokikra es vizsgalatokra. Felesleges para...
2016. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 30 ezer, kb. 5 évvel ezelőtt "csak" 20.000 volt. Megcsináltattuk mindegyiknél. Arányszámra nem emlékszem, alacsony kockázat jött ki mindkét gyerkőcnél. Elsőnél 25 éves voltam, most 29.


Edwards, Patau és Down szindrómára szűrnek, ha jól rémlik, az arányszám pedig mindig úgy van megadva, hogy 1:x, minél nagyobb az x, annál kisebb az esély a betegségre.

2016. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is 30 ezer volt. Engem megnyugtatott, főleg a nagyon alapos genetikai uh része. 31 évesen szültem.
2016. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem csinaltattam meg mert semmiképp se ölettük volna meg akkor sem ha beteg. De az UH is megnyugtatott, aszerint teljesen egészséges. Nálunk 13 ezer egyébként.

24 éves 24 hkm

2016. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem csinàltattuk meg 35.000Ft lett volna. Egy tippért nem akartunk ennyit fizetni( mert kb annyi) ami a korom miatt amúgy is magasabb kockàzatot hozott volna ki. Megkérdeztem a dokit uh-n hogy javasolja-e,azt mondta nem làtja szükségesnek,de ha megnyugtató eredményt szeretnék akk

or prena teszt vagy amnio.

2016. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsó, egyetértek veled, engem is ez bizonytalanít el.


kapok egy számot... egy arányt. most ha 1:300 akkor aggódjak, pedig 299 egészséges, egy beteg... vagy ha 1:600 a szám, akkor meg nyugodjak meg? szóval engem ez nem nyugtat meg, bármi is a szám, arról nem is beszélve, hogy ha nem nagy számról van szó, akkor elküldenek magzatvíz vizsgálatra ami ugye azért biztos eredményt ad. de ha nagy a szám, akkor nem küldenek, pedig ott is ott van az az egy.

az UH dolognak meg persze örülök, de nekem sok évvel ezelőtt a sima 12. heti, az ingyenes is nagyon nagyon alapos volt.

szóval olyan lehúzásnak tűnik :S

vagy mint az AFP, van, de mégse derül ki belőle semmi. egyébként az már nincs, ugye? :D


de persze, kértem már időpontot, nyilván elmegyek, de még háborgok magamban, hogy ennyi :(

2016. jan. 7. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Nàlunk 11500Ft,+ a genetikai Uh,kb 24ezerből van meg. Megcsinàltatom,26 èves vagyok, első terhessègemnèl is megcsinàltattam akkor 20 voltam majdnem 21.
2016. jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, itt 6500 ft volt.

Októberben voltam 1:750 lett alacsony rizikó :)

Jah és 22 vagyok :)

2016. jan. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!