Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan rossz a cukorter...

Tényleg olyan rossz a cukorterhelés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyira nem gáz, csak a sziruptól előfordulhat hasmenés:(

Szerintem szörnyű íze van önállóan, így én vittem magammal egy citromot, és belecsavartam, így olyan lett, mint egy túl édes limonádé. Megpróbáltam citrom nélkül, de azonnal öklendeztem:( Ezt leszámítva csak a két órás üldögélés volt unalmas:)

ҝ

2010. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy érted,hogy az a lötty olyan rossz? Á,nem vészes. Vigyél citromot,egy felet belenyomsz és simán iható lesz. A vérvétel rosszabb.
2010. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan bennem fel - le járkált az a lötty, addig tartogattam,mig meg nem szúrtak,na abban a pillanatban elszabadult és szegény aszisztenst telibe hánytam,mindkétszer,mikor legközelebb mentem,mondták,hogy inkább reggelizzek(azóta is megismernek az utcán :-D )
2010. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia! Nekem a Kútvölgyiben csinálták és választhattam, hogy cukros vizet iszom vagy viszek egy zsemlét és 2 dl tejet és azt fogyasztom el. Én az utóbbit választottam

Próbáld megérdeklődni, hogy hogyan működik ott, ahová mész cukorterhelésre. 37 hetes km

2010. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ugyan tul van ez drámázva sztwem...nem vészes, nincs benne semmi borzasztó. jó nem mondom h fincsi volt, és nem okozott nálam is egy kis émelygést, de enni:) ettől még senkinek nem történt baja:D
2010. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kimondottan ízlett:)))Vittem üres teát,meg citromlevet!A csészébe félig tea+bele a cukor és felöntöttem citromlével!Olyan volt mint egy kicsit túl édesített tea!Engem is hülyére riogattak!!!!De semmi volt az egész!!!!És megyek ismétlésre,mert nem lett túl jó az eredmény!!!Nem kell félni,egyáltalán nem vészes!!!!
2010. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a lötyi,ha citrom is van benne.Bármikor meginnám ujra.
2010. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nálunk eleve a klasszikus kórházi műanyagkancsós teába öntötték a cukrot. Nekem semmi bajom nem lett tőle, de én sajnos túlságosan is bírom az édességet ;o) De nekem is javasolta a védőnő, hogy esetleg vigyek saját teát. A citrom is biztos jó megoldás.
2010. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nekem nem volt túl jó meg inni,mert meleg vízben oldották fel a szőlőcukrot,annyira rossz volt,hogy majdnem kijött.Ezek szerint mindenütt másképp csinálják.

nektek nem meleg vízbe volt téve a cukor?

A vérvétel jobb mint ezt a löttyöt meg inni.

2010. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is lanygos vízbe oldották fel,3 dl!!!:(Alig bírtam meginni,és ráadásul a vérnyomásom úgy leesett tőle,hogy dokit is kellett hívni:(
2010. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!