Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy kislány lesz?

Lehetséges, hogy kislány lesz?

Figyelt kérdés
December 6. -án volt az utolsó menstruációm.32 napos a ciklusom. Telefonomon van egy menstruációs naptár, ami számolja, hogy mikor van peteérés, mikor fog megjönni. A peteérésem elvileg december 24. -én volt. Előtte 20. -a,21. -én voltunk együtt a férjemmel, pontosan nem emlékszem. Tudom, hogy nem lehet így kiszámolni, de előfordulhat, hogy kislányunk lesz? Olvastam, hogy a "lány hímivarsejtek" napokig képesek életben maradni,de lassabbak, míg az ellentétes nem képviselői gyorsabbak, de hamarabb halnak. A terhességi tesztem pozitív lett szerencsére :) :) Két kisfiúnk van, és persze, mindegy milyen nemű, de úgy vágynék egy kislányra! És még az az ultrahang ahol megmondják, olyan nagyon messze van. Nem akarom beleélni magam, de előfordulhat, hogy kislány? Mert ez az utolsó babánk. Illetve normális az alhasi görcsölés? A két terhességemnél nem volt ilyen, és félek, hogy nehogy baj legyen! Köszönöm előre is :)

2016. jan. 13. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az hogy előző válaszolónál másként történt nem dőlt meg semmi, senki sem írta, hogy ennyire kiszámítható, de megnöveli az esélyt a kérdező esetében lányra. A fiú hímivarsejtek gyorsabbak, a lány ivarsejtek viszont tovább bírják. A másik fontos tényező a hüvely ph értéke. A fiú hímivarsejtek nem bírják a savas kémhatást, míg a lányok igen. Mi a ciklusom 7. napján voltunk együtt, kislányom lesz! :)
2016. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Szívből gratulálok a kismamáknak 😊😊 és hogy kislány lesz a harmadik! Szurkolok Neked is, hogy kisfiú legyen 😊😊 jó lenne egy kislány, midl utolsó babánk,ráadásul ajándék baba, nem tervezett! Többet nem tudnánk vállalni! 😊
2016. jan. 13. 19:26
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is a harmadikat várom, két fiú után. Kíváncsi vagyok én is nagyon, bár a 12. hetin azt mondták, hogy lehet, hogy fiú, de majd a 16. hét után lehet biztosat mondani, mert még pici. Nagyon várom a következő ultrahangot. Drukkolok neked! Mi is örülünk egy kisfiúnak is, de jó lenne megtapasztalni a kislányt is.:)
2016. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De szuper! Nem akarom pont ezért beleélni magam! Jó lenne megtapasztalni milyen ha kislányod van, de nem lehetünk elégedetlenek a mai világban, amikor sok nőnek nem adatik meg, hoy gyermeke lehessen. Mi is örülünk a fiúnak is 😊😊
2016. jan. 15. 16:15
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, majd írd meg, ha már tudtok biztosat, figyelem a kérdést.:)
2016. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! 15 héttől a 4d ultrahang meg tudja mondani, addig még van 7 hét! Mindenképpen megírom! Köszönöm 😊😊
2016. febr. 13. 15:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En a 3-4. valaszolo vagyok! Igaz, meg csak most töltöttem a 13. hetet, de genetikai vizsgalatunk volt, igy mar kiderült, hogy kisfiunk lesz! :) Viszont az idözitesröl annyit, hogy a doki szerint elöbb fogant, mint en gondoltam, mert minden ultrahangon 3-5 nappal nagyobb a szamitott meretnel. Ha ez igaz, akkor közvetlenül az ovulacio napjan vagy azelött egy nappal voltunk együtt. A baratnömek, akinek szinten kisfia lesz, az ovulacio utani napon voltak együtt. Ezek nyilvan csak valoszinüsegi adatok, de elvileg van ra tudomanyos magyarazat... Majd mindenkepp ird meg, hogy nalatok mi lett, kedves kerdezö! :)
2016. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ó szívből gratulálok Nektek! De szuper! Mi is kisfiút várunk, hogy ne legyen csalódás, nehogy beleéljem magam a lányba 😊

Persze, mindenképpen megírom, bár még csak a 10. Hétben járunk, még van egy kis idő 😊😊

2016. febr. 27. 16:00
 19/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltunk 4d ultrahangon, és kisfiú lesz! Már beletörődtem, hogy mindenki fiút akart, a nagyobbik fiúnk is, férjem is, így már úgy mentünk, hogy fiú lesz. Valahogy az utóbbi időben is mintha fiút éreztem volna. És az lett! Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)
2016. márc. 25. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!