Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruhák méretezése?

Kismama ruhák méretezése?

Figyelt kérdés
A kismama ruhák méretezése hogy van? Ha én S-es méretet hordtam terhesség előtt, akkor nekem kismamaruhából is S-es kell, mert beleszámolják a terhes hasat (mivel kismama ruha) vagy nekem kell beleszámolni a pocak növekedését és emiatt M/L méretűeket nézzek? Online rendelés miatt lenne fontos kérdés
2016. jan. 15. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez jó kérdés, engem is érdekel a válasz.
2016. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Célszerű egy számmal nagyobbat venni, mivel a csípő is szélesedhet. Nekem kényelmetlen lett a végére a kismamafarmerom ami pont jó volt, amikor megvettem. A pocak mérete miatt kismamaruhából nem kell nagyobbat venni. Illetve nem tudjuk hány kilót fogsz felszedni, a kilók miatt is lehet szűk az a farmer, ami jó, amikor megveszed.
2016. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont úgy van, mint bármilyen más ruhánál. Ahány bolt, annyi számozás.

Volt XXXL-es kismamasortom és S-es is. Terhesség előtt 32/34-est (XS/S) hordtam.


A H&M oldalán mindenesetre konkrétan leírják, hogy hogy számozzák a terhesruháikat.

2016. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En S-es meretet hortam/hordok.

Mivel az elso gyerekkel sokat hiztam mar a 25. hetig (akkor kezdett ugy noni a pocakom, hogy kihiztam a normal ruhaimat), igy kismama ruhabol m-eset vettem. A farmer nehezebb volt, probalgattam egy ideig, mig megtalaltam a megfelelot, de nem a hasam miatt, ha em a fenekem es a combom miatt. :)


A masodik babaval nem hiztam sokat, vele vegig s meretet hordtam a kismamaruhakbol, farmerbol pedig azt a meretet, amit terhesseg elott is.


A valasz a konkret kerdesedre: ha normal merteku a hizas, akkor ugyanaz a meret kell, mint terhesseg elott, mert mar eleve a novekvo pocakra vannak kialakitva a ruhak, olyan a szabasuk, vagy pedig olyan anyagbol keszulnek, ami kenyelmesen enged akkorara, amekkorat a has eppen igenyel.

2016. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!