Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki Pharmatex hüvelykúp...

Van, aki Pharmatex hüvelykúp helyes használata mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, a véleményeket ismerem róla.
2016. jan. 18. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,nekem azt mondta az orvos,csak azoknak való akiknek nem baj ha becsúszik a baba.
2016. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a krém mellett. De nekünk nem volt gond ha terhes leszek , mert terveztünk babát.
2016. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyik dokitól se hallottam semmi jót róla
2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyes használat mellett én nem lettem terhes egyszer sem. mindkétszer úgy estem teherbe (de azonnal), hogy nem használtuk egyáltalán.
2016. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso! Ilyet viszont ritkan olvasni rola. :) Akkor te azt tudod mondani, nalatok ez egy bevalt, biztonsagos modszer volt? Vagy esetle ovulacio kornyeken kerultetek? Mi regen megszakitassal hasznaltok. Mivel mar nem akkora a "tet", naptarazas mellett el is megy bennem parom. Most gondolkodom a naptarfigyelgetes elhagyasan, csak picit azert tartok tole.
2016. jan. 19. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Lehet, hogy csak szerencsés voltam. De pl. egész fiatal koromban egy jó ideig megszakítással védekeztem az akkori párommal, és úgy sem történt "baleset". Utána volt tabletta és spirál, spirál után meg pharmatex. Mind működött... egy ideig azt hittem meddő vagyok, de azóta kétszer is szültem (tehát nem).

Mondjuk aki extra termékeny, az bármely védekezési módszer mellett teherbe tud esni...

2016. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megmondom oszinten, mi is mindig megszakitasoztunk, soha nem volt belole gond. Most elkezdtunk Pharmatexezni, mivel idovel majd johetne is a baba. Es kivancsi vagyok az "eselyeinkre".
2016. jan. 20. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, nálunk így született a lányom. Megszakítás nem volt, de a kúpot használtuk. Minden előírást betartottunk, (szappan mellőzése, idő kivárása), szóval nálunk nem működött. Tervben volt még egy gyerek, csak kicsit később akartuk, szóval nagy gond nem volt.Azóta nem használjuk a Pharmatexet.
2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Azt még elárulod, hogy rögtön összejött mellette, vagy azért nem azonnal?
2016. márc. 14. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem rögtön, kellett neki 4 hónap.
2016. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!