Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után szabad...

Pozitív teszt után szabad cickafarkfű teát inni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! Vérzékenyebbé tehet.
2016. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemvárt után 4 nappal teszteltem délután először,erős pozitívat,tehát feltételezem,már nemvárt előtt is kimutatta volna. A gond csak az,hogy végig ittam a ciklusban,egészen tegnapig :( Bajt csinálhattam?
2016. jan. 19. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de mostmár inkább ne igyad.
2016. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem szeretném már inni!
2016. jan. 19. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyógynövényeket kerülni kell terhesség alatt. Pl. a kakukkfű nagyon jó meghűlés esetén, de abortuszt is okozhat. A babáknál is vigyázni kell, esetükben is jobb kerülni.
2016. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cickafark amúgy is csak ovulációig kellett volna, most már ne idd. A palástfű az, amit ovuláció utántól szoktak inni, sokszor a 12. hétig, de ez egyéni, hogy kinek lehet, így orvost megkérdeznék róla.
2016. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy 7 hónap próbálkozás után pont most sikerül a baba. Azért ittam mert 40-45 naposak voltak a ciklusaim.
2016. jan. 19. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Most a palástfű teát kellene inni, kb. a 12. hétig.
2016. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!