Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Állandó hüvelyproblémáim vannak, a nögyógyász mindig talál valami fertözést most kaptam meg az eredményt, 3. tisztasági fok (a legrosszabb) se trichomonas, se candida fertözésem nincs, de zsufolva vannak más baktériumok, már ök se tudják mi van. Nekem nem mulnak a panaszaim semmilyen gyogyszeres kezelésre (antibiotikum kura, mindenféle hüvelykúpok, gyógyszerek) pedig már ez megy több mint 1 éve. Teljesen el vagyok keseredve hogy nem találják a probléma okát, condylomák is voltak kivül-belül de azok valahogy maguktol felszivodtak kb 20 hetesen már nem voltak. De mostmár 39 hetes terhes vagyok és attol félek megfertözhetem szülés közben a babát valamivel mert nem császároznak meg csak ugy ezt mondták :( Most kaptam Dalacin hüvelykrémet 7 napig kell használnom remélem ez segiteni fog. Nemi életet nem élek ugyhogy ez nem okozhatja közösfürdöbe nem járok, idegen wc-t nem használok. Szerintetek mi lehet a baj? nagyon ki vagyok és féltem a babát :(

2016. febr. 3. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, csak egy szerencsétlen sorstárs, bár én a terhesség alatt épp megúsztam. Az a baj, hogy a nőgyógyászok nem kezelik érdemben az ilyen jellegű problémákat, hanem csak össze-vissza kezelgetik, ami többet árt, mint használ. Feltehetően a sok antibiotikus kezelés hazavágta a hüvelyflórádat, és az okozza a problémáidat. A nyakam teszem rá, hogy candidád is lehet, csak az laboratóriumi körülmények között nem tenyészik ki. Az én orvosom egy spec. mikroszkópos eljárással azonnal nézi a kenetet, kár, hogy az orvosok nagy részéhez ez még nem jutott el, mert a laboratóriumi tenyésztgetés sokszor nem kifejezetten célravezető. Gondolom, hogy most már késő, hogy orvost válts, illetve nem tudom, hogy a normál flóra visszatelepítésével foglalkozott-e az orvosod. Ha nem, akkor vegyél egy doboz vagilactot, csodákra képes. (Persze csak a dalacin kúra után, ami után egyébként valószínűleg gombaölőre is szükséged lesz.) Ha érdekel egy valóban hozzáértő orvos elérhetősége, írj privit.
2016. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használtam vagilact hüvelytablettát is, de semmit nem használt. Most Gynoflort, elötte betadine kúpot, CNS-t szoval mindent amit lehet. Antibiotikumból meg Augmentin 875 mg-osat. Talán az használt egy kicsit de újra visszajött a baj 2 hét után :(
2016. febr. 3. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!