Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes kismama...

Szerintetek hány hetes kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim első napja 2015.dec.14. Amikor lezajlott a menstruációm, védekezés nélküli aktust követően bevettem egy sürgősségi tablettát, amitől dec.28-án megjött újra, egész január 10-ig véreztem.:/ Azóta milliószor megbántuk azt a tablettát, lórugás a hormontartalma. Január 25-én pozitívat teszteltem!<3 Szerintetek a hivatalos mensimtől számoljam vagy a tablettás vérzéstől?

2016. febr. 3. 17:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azzal pedig végképp nem kellene érvelni, hogy sok helyen úgy csinálják...ha valamit sokan csinálnak, még nem biztos, hogy helyes.;-)
2016. febr. 4. 16:34
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik. 32 évesen?!


Egyik hónapban nem akarsz gyereket, masikban meg hirtelen mindentudó lettél😉

2016. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mindig is akartam gyereket és mindig is mindentudó voltam. Elhiheted:))
2016. febr. 4. 17:17
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
Figyu azert ha felteszel egy kerdest azért nyilvan sok emberben felmerül ez az vele kapcsolatban. Ahogy te kivancsi vagy masok is azok :) igen nekem is fura h egyik hónapban esemény utáni aztan irto boldog terhesseg. En is vettem be anno esemény utanit mert nem akartam gyereket. Még. Aztán az is vesz be aki nem attol akar akivel van :) teljesen normális ez az érdeklődés is ;) en 7 hetesen voltam először. Mivel lombik. Tudom mi az tervezni es akarni a babat. A 0. Uh általában hüvelyi mert pici es azon jol látni. Viszont teny h jobb csak a muszaj uh okat elvegezni mert azért a babak nem szeretik. Nyilván nem véletlenül.
2016. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt nem értem, ha ilyen felnőtt vagy, miért nem védekezel, amikor nem akarsz gyereket, miért szedsz be károsító hormonmennyiséget, ha mégis akarsz, és miért nem tudod kiszámítani, hány hetes terhes vagy.És miért olyan stílusban válaszolsz, mint egy 16 éves kamasz?
2016. febr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mindentudó...persze. Min. felelőtlen, meggondolatlan es szemtelen. Mint aki kamuzik.
2016. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókot, igyekszem fiatal maradni!:) Az itt egybegyűlt tökéletes felnőtteknek, akik soha nem hibáztak még pedig elmondanám, hogy ez az oldal nem arra való, hogy más magánügyeit firtassátok vagy pocskondiázzatok, hanem arra, hogy a kérdésre válaszoljatok- ha tudtok! Ha nem, akkor lehet továbbgörgetni.;-) Aki pedig vájkálna és ennyire érdekli ki-mit-miért csinál, az tegye fel eme kérédét, megteheti, az oldalon van ilyen opció...én nem tartozom senkinek a megválaszolgatással. Mindenesetre ha majd a gyereketek fog valaha hülyeséget csinálni és majd kérdez benneteket, ne azzal tudjátok majd le a választ, hogy elkezditek ócsárolni szerencsétlent. Engem nem zavar, mert pár okostojás véleményével ellenben felnőtt vagyok, tudom kezelni. puszi :)
2016. febr. 6. 05:49
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A ClearBlue digitális teszt kimutatja azt is, hogy a HCG szint alapján éppen valaki hány hetes állapotos. 2000 forint körül mozog az ára, pontosan nem emlékszem.

A mielöbbi orvosi vizsgálat és ultrahang sok esetben életmentő, de mindenképp megnyugtató lehet. Természetesen ezzel Ön is tisztában van.

Az meg, hogy valaki 2-3-4-5-6 évet várt gyermekére és feltölti egy közösségi oldalra az első ultrahang képét, nem elítélendő. Van, aki tényleg gyermeket szeretne!

Üdv: egy 2 gyermekes, akinek nincs facebookon UH képe. ;)

2016. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!