Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol hordtátok terhesség végén...

Hol hordtátok terhesség végén a jegygyűrűtöket és a kísérőgyűrűtöket? Ezért vennétek egy új láncot?

Figyelt kérdés

Nem vizesedem, de az ujjaimon szorosak a gyűrűk. A bőröm csak az aranyat bírja.:/


Sajnos, annak idején a gyűrűkbe minden nem használt aranyat beleolvasztattunk, így most vennem kellene egy új aranyláncot a gyűrűkhöz...


Vagy hol hordhatnám őket? Levenni nem akarom, úgy sajnálnám őket nem hordani, nekem nagyon fontosak.

Másrészt meg gyakorlatilag 1,5 hónapért adnék ki egy új aranyláncra pénzt.


Ti hol hordtátok? Mit csináltatok vele/velük, ha szorult az ujjatokon?


35hkm



2016. febr. 7. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem hordtam a gyűrűimet a terhesség végéig, eltettem őket otthon.

SZülés után már nem szorítottak uh újra hordani kezdtem.

Nem kell ebből nagy ügyet csinálni szerintem. Az meg se fordult a fejemben hogy láncot vegyek miattuk.

2016. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Kisfiamnàl 20hetesen polcra került. Most a kislànyomnàl még hordom 32hetesen,nem vizesedek,sőt "lötyög" az ujjamon.


De nem értem a kérdést. Nem fogod lerakni,csak aranyat hordhatsz,de nem akarsz làncot venni???? Szerinted mit fognak tanàcsolni??? Mondjuk az jó dolog,hogy ez a legnagyobb problémàd.


Hord bőr vagy szövet szìjon. Varrd bele a ruhàdba reggelente. Vagy tedd a tàskàdba.

2016. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem vennék ezért nyakláncot. Tedd el addig.
2016. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az utolsó hetekben kellett levennem a gyűrűimet. Bekerültek a dobozukba, aztán szülés után pár héttel visszavettem. Ha arany láncra akarod tenni, akkor össze fogják egymást karistolni, szerintem nem jó ötlet.
2016. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem is fontos volt a gyűrűm, 10 év házasság után vettem le először őket.
2016. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2: szerintem is jó dolog, hogy ez a legnagyobb gondom most, és örülök, a 3. trimeszter sokkal jobb, mint a 2. volt.:) szerencsés vagyok, gondolom.
2016. febr. 7. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor nem jött rám nem hordtam, az eljegyzési nagyobb volt, így az ment a középső ujjamról a gyűrűsre. Szülés után meg megnagyobbítattuk a jeggyűrűt, mert szoros maradt.
2016. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, hogy az utolsó hónapban nem hordtam a karikagyűrűt, de a jegygyűrűt tudtam hordani, mert az nagyobb volt. Aztán szülés után vissza tudtam venni a karikát is. Emiatt nem kell venned láncot, ha amúgy nem akarsz.:)
2016. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aranylánc, kb 50-100 forint egy szál bőr (színt is választhatsz, akár kék, vagy rózsaszín, mint a baba neme, bár a jegygyűrűhöz nem sok köze van :D), arra ráhurkolod, és még jól is mutat :)
2016. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!