Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhéses vércukor vizsgálatnák...

Terhéses vércukor vizsgálatnák mennIre szigorúak a szabályok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az idő és a mennyiség. Amikor összekevertem a lötyit a zacskóból kiszóródott egy kis cukor, nem sok, maradt így is bőven :D es nem 5 percen belül ittam meg hanem kb 10-15, a bénázás miatt. Ilyen kicsi "szabálytalanság" belefér?

2016. febr. 17. 08:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekért, telefonnal nem mindig megy ;)
2016. febr. 17. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2016. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor annyival később kell visszamenned második vérvételre és kész.


Csak azt nem értem, hogy miért nem készítetted el előre, előző nap este a löttyöt...akkor nem lett volna gond...

2016. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy X órakor vérvétel, aztán megittam a lötyit és rá 2 órára kellett visszamennem. Pár perc belefért.

Amúgy meg tök érdekes, mert ugye nyugiban kéne ülni 2 órát, mert úgy jó az eredmény. De van, ahol simán hazamehet meg elmehet sétálni stb a kismama. :/

Ez a saját és a gyereked érdeke, szerintem nem árt szabályosan csinálni.

:)

2016. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen érdekes, hogy mindenütt máshol van. ahol én voltam (Istenhegyi), bementünk, levették a vért. Megittam azonnal a cuccot, amik ők kevertek ott ki (a mangós limonádét továbbra is jobban szeretem, mint ezt a simát:D). Nem lehetett elmenni, 2 óra múlva ismét szólni kellett, hogy letelt az idő.


tökjó volt, mert a férjemnek annyi zh-t kellett kijavítania, hogy ketten is kevesek voltunk rá és majdnem a 2 óra is.:)


36hkm

2016. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem levettek az ehgyomrit es mondtak h 5 percen belul igyam meg... Ez a Janos korhaz volt. Sztem ahany haz annyi szokas...
2016. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Éhgyomri majd miután megittam 2óra múlva megint levették. Volt aki haza ment ez idö alatt, ismerösöm pont a kórház mellett lakik igy én addig àtmentem hozzá. 8.1 lett :/

Egy kicsit offolok ha nem baj, mert ên nem értem hogy működik hogy pl ismerek olyat akinek csak zsömlét meg tejet kellett reggeleznie és úgy mérték. Ki tudja lehet úgy nekem se lett volna magas...

2016. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat igen, elozo este kellett volna bekevernem, de elso terhesseg, nem tudtam, hogy igy kell vagy latni akarjak a noverek mit keverek bele.

Hazamentem en is, de 1 villamosmegallora lakom a rendelotol, nem akartam influenza szezonban a kohogo emberek kozt ulni 2 orat, ha nem muszaj. Azt sem mondtak hogy tilos elmenni vagy hogy nyugiban uljek...tornazni nem mentem csak annyit mozogtam amig hazasiettem :)

2016. febr. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!