Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődött a...

Nektek mikor kezdődött a lábduzzadás, derék becsípődés, végtag zsibbadás?

Figyelt kérdés
20.hetet töltöttem a héten,és most már minden napos a végtag zsibbadás, lábfájdalom és duzzadás!Nem koraiak ezek a tünetek még? 3kg híztam eddig,szerintem az nem sok! Dolgozom még, és szeretnék még addig míg bírom. Változó napjaim vannak, van hogy majdnem egész nap ülök, van hogy sokat állok pakolok,hajolgatok! Esetleg valami javaslat , vagy praktika?

2016. febr. 24. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nekem még nem kezdődött el. Viszont, hozzáteszem, hogy Magnosolvot iszom, ami a legjobb ellensége a végtagzsibbadásnak és a lábfájdalomnak is.:)


Meg, sportoltam évekig és emiatt erős a vádlim és a hátam, ezért szerintem jobban bírom a nagy súlyt, de ez lehet, hogy csak véletlen. Nem fáj még a derekam, a térdem és a hátam sem, pedig 12 kg-t híztam.


Én dolgoztam a múlt hétig, akkoriban napi 2 Magnosolvot ittam, mert estére valahogy nehezedett a méhem. Egyet reggel, egyet 3-4 óra körül. Én ezt tanácsolom neked.


37hkm

2016. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Mindkét oldalon ugyanúgy jelentkezik vagy aszimmetrikusan?

Ha aszimmetrikus, akkor mindenképpen nézesd meg, mert a duzzanat, zsibbadás trombózis tünete is lehet.

A magnézium egyébként erre nem jó. Lábikragörcsre, keményedésre igen, de nem jó kifejezett fájdalomra és dagadásra.

Vérnyomásod, vizeleted egyébként rendben van?

2016. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a terhesség végéig lett a súlyom 3 kilóval több, de nem voltak ilyen tüneteim. Szerintem a munkát nem bírod, és azért fáj mindened. Jobb lenne, ha inkább abbahagynád, mert így nem biztos, hogy jó lesz nektek. Mindenképp beszélj az orvosoddal is, szerintem ő azt fogja javasolni, hogy fejezd be a munkát.


A 3 kiló hízás nem hízás! Szerinted a baba súlytalanul lebeg benned? Annak is van súlya, meg a körülötte lévő dolgoknak.

2016. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak lábdagadás és derékfájdalom van a 30. héttől kb. Most 33 hetes vagyok :)
2016. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 28. 09:21
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok. Szeretnèm megkèrdezni hogy zsibbadas, bizserges miert van terhesseg alatt?
2016. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!