Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy telik a terhesség?...

Kinek hogy telik a terhesség? Hány éves vagy és hányadik babádat várod?

Figyelt kérdés
Én a 19. hétben vagyok,a hasam már látszik. Az első babát várjuk. Én 20 éves vagyok,a párom 22. Nagyon szívesen olvasgatok sztorikat érdekes vagy vicces dolgokat mások tapasztalatairól és terhességéről. Már most imádom a picurt oedig még meg sem született. Van kedvetek ilyenekről beszélgetni? Írjatok le bármit..de tényleg minden érdekel ami a terhességgel kapcsolatos. Hogy viselitek? ányadik hetben vagytok? Kisfiú vagy kislány lesz? Ki hogy reagált mikor megtudták a nagy hírt? Hogy telnek a napjaitok? A párotok hogyan bánik veletek? Nekem pl sokkal szorosabb lett a párommal a kapcsolatom amióta a babó a pocimban van. Kinek mekkora a hasa?
2016. márc. 4. 10:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és ha kérdeztek én is szívesen válaszolok...nagyon szeretek erről beszélni :)
2016. márc. 4. 10:05
 2/25 anonim ***** válasza:
Kedden leszek a nyolcadik hétben 27 éves vagyok. Már van egy nyolc éves kisfiam. A gyerekem apja elhagyott, mert ő nem akar gyereket. A mostani párom (akivel a közös gyerekünket várom) nagyon boldog, hogy pocaklakó van a hasamban :) kislányt szeretnénk, de ha fiú lesz, azt is szeretni fogjuk :)
2016. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%

35 éves vagyok (mikor szülök, akkor leszek 36) és a 8. babàmat vàrom. 27 hetes vagyok. Vannak visszereim, terhességi cukrom, szìvritmuszavarom és viszketek, de egyébként jól bìrom. Nagyon vàrjuk màr a babót, kislàny lesz. :-)

Mindenkinek boldog babavàràst!

2016. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok,második babámat várom,már van egy 5 éves fiam. Szinte nincs is még pocim. 19 hetes vagyok,az elején nagyon nehezen bírtam émelyegtem,hánytam,ételundorom,hányingerem volt,fáradt voltam nagyon. Most a második trimeszterben már energikusabb vagyok egyszer egyszer még hányok,és nem bírok sokat,enni, tejterméket,húst szinte egyátalán nem kívánok inkább zöldséget,gyümölcsöt. Még nem tudjuk a nemét,nekem lány a megérzésem,azért is mert sokban másabb a mostani terhességem,meg valahogy úgy érzem kislány van a pocakban. A doki nem látta rendesen,tippelt,hogy lehet fiú,lehet nem,de nagyon szégyenlős remélem a 4D-s babamozin megtudom.Már régen szerettünk volna 2. babát,de sok minden miatt tologattuk,most is csodával határos módon jött össze mert a mensi előtt 4 nappal voltunk együtt.Nekünk a kisfiunk meglepetés baba főiskolásak voltunk,de nagyon sokat erősödött a kapcsolatunk akkor a párommal.Nagyon örülünk a babának és már nagyon várjuk, a család is várja,anyám kevésbé de Ő rajta most rajta van ez a klimaxos agybaj...
2016. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a babához és sok egészséget kívánok. Az eleje nekem is nehéz volt...semmit nem tudtam megenni a hányingertől aztán amikor elmúlt folyton a savanyút kívántam..azt tippelték biztos fiú lesz. Most meg csoki gyümi meg a tejtermékek minden mennyiségben. Én állandóan a pocimat simogatom és már most azt tervezgetem,hogy hogyan fogom nevelni meg milyen ruhákat veszek neki meg ilyenek :D Nem tudom hogy bírom ki a végéig,hogy még nem tarthatom a kezemben :D
2016. márc. 4. 10:33
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Én 38 hetes vagyok már, 28 éves, első és egyetlen baba.:) Kisfiút várunk, küzdelmes terhességem van/volt, nem a testi tünetek, hanem a sok para miatt (pl. amnió, munkahelyi gondok). Meg lehet, nem a 9. hónapra kellett volna a lakásvételt, és a munkahelyi projektzárásokat se időzíteni:D


Testileg annyi volt, hogy fájt sokat a hólyagom a pici kezek ütései miatt. Az szörnyű időszak volt, de most már csak erős nyomást érzek a fejénél, a szeméremcsontomban. De mi már csak 3-at alszunk a szülésig, szóval már fél lábon is...:)


A férjem végigkísért a terhességemben, szerencsére velünk lehet a kórházban végig, a szülésen is. Találtunk egy nagyszerű és profi orvost, és egy nagyszerű kórházat (Kútvölgyi). És már kivett előre fél év home office-t, és így együtt terelgetjük majd a bébit egy ideig.:)

2016. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét a szüléshez és sok egészséget neked is meg a babának is..meg persze apának :D
2016. márc. 4. 10:35
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Szia :)

én 25 hetes terhes vagyok, 19 éves.

Nekem igazából nem telik jól.

Már a 12. hét óta iszonyatos derék és hát fájdalmam van, már most takarítani alig tudok vagy sétálni is csak pár házat. Volt vérzésem, megrövidült a méhnyak, feküdtem kórházban.

Rengeteg depressziós sírós napom volt.

Pihenésre ítéltek, de nem is számít mivel mozogni alig tudok.

Tehát én egyáltalán nem élvezem a dolgot. A baba is szinte mindig lefele rugdos meg a húgyhólyagomra mert faros.

Kiskány lesz és Zsófia lesz a neve :)

2016. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
uuu szegény...nekem szerencsére csak egy hete kezdődött a derék és hátfájás és az sem folytonos csak egyszer egyszer. Nekem is mindig alul rugdos. Remélem a szülésnél nem lesz semi baj ha már a terhességed nem a leg jobb
2016. márc. 4. 10:40
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

a 25 hetes 19 éves vagyok.

Valószínű császározni fognak, mie nagyon rossz a látásom és fenn áll hogy megvakulok :s

Amúgy sok illattól szagtól undorom van, a krumpli közelébe se tudok menni még megnincs mosva meg pucolva.

De egyébként nagyon várom a babát nehogy félreértsd :) Mindent megér.

Jó erőseket mozog már, 2 hete érezni kívülről is :)

Neked mozog már?

2016. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!