Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív ez a teszt vagy...

Pozitív ez a teszt vagy negatív? (kép)

Figyelt kérdés

Tegnap szex közben/után volt egy kis vérzésem, a napokban kell megjönnie a menstruációmnak, ezért is gondoltam, hogy ez az lesz, de azóta csak pár csepp barna vér jött, ezért vettem egy tesztet és ezt adta ki.


[link]



2016. márc. 10. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez pozitív
2016. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez tutibiztos? Ne próbálkozzak még egyel? Három hónapja volt egy konizációm (méhszáj műtét) és hozzá abrasio-t is csináltak, ami méhkaparás, azóta nem szedem a gyógyszert, és megszakítással védekezünk. gondoltam, nehezebb lesz nekem teherbe esni ezek után így egyből.
2016. márc. 10. 10:22
 3/19 anonim ***** válasza:

nem tutibiztos, de ha enyém lenne, én már örömködnék.


de persze, csinálj még egyet, hátha...

2016. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív
2016. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pozitív!:)
2016. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Azt azért tudod, hogy a megszakításos védekezés az nem védekezés, hanem inkább szerencsejáték, ugye?
2016. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
persze, én tudom, csak tényleg úgy voltam vele, hogy nem biztos hogy olyan könnyen teherbe esek ezek után, meg hogy ha úgy kell lennie, akkor úgy lesz és lesz babánk. De sajnos folyamatos a vita kettőnk között a párommal, hogy ő egyáltalán akar-e gyereket, volt már szakítás is emiatt... :( abortuszt biztos nem akarok.
2016. márc. 10. 10:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Állítólag méhkaparás után könnyebb teherbe esni. Szerintem is pozitív.
2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hááát... én inkább hajlok arra, hogy ez egy halvány pozitív, mint hogy a szemem káprázik. :) 2-3 nap múlva csinálj egy új tesztet. ;)
2016. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt :) 23 hetes a pocakban a baba :)
2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!