Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok,...

38 hetes terhes vagyok, farfekvéses a babám aztmondták, hogy császárral lesz de seemmi vizsgála nem lesz már csak nst akkor most meg várják amig beindul a szülés általában, vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem várták meg, programozott császár volt, kaptam egy időpontot műtétre.
2016. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezt mikor adták meg neked?
2016. márc. 15. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is időpontot kaptam Na és azért reggel rànézett a doki műtét előtt hogy faron van e még :) De nekem fogadott dokim volt, ha nincs akkor azt hiszem megvàrjâk hogy beinduljon a szülés és sürgősségi csàszàrt csinàlnak, de UH akkor is van előtte
2016. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

valahol megvárják míg beindul a szülés!


főleg, ha első császárról van szó, a második császárnál nem szoktak várni, akkor általában a 38. héten megműtik a kismamát

2016. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

barátnőmnek farfekvés miatt volt a 38. héten császárja, volt két ctg-n (az olyan, mint az nst), és nem voltak fájásai. A betöltött 38+3-on császározta meg a doki, nem várta meg, hogy beinduljon. De szerintem kérhette volna a dokit erre, szóval ha neked ez szívügyed, szerintem nyugodtan szólj a dokidnak.


Ő egy héttel előbb tudta meg a császár időpontját. Nekem is egy héttel előtte lett meg a császárom időpontja, megbeszéltük a dokival, szabad műtő, stb. szempontból.

2016. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En mar tudom egy ideje a csaszarom napjat,de Nalam az elso ket csaszar miatt lesz az.

Szerintem Neked is fognak mondani idopontot,mikor mesz legkozelebb orvoshoz?van fogadott orvosod?ha van Vele megbeszelheted,hogy varjatok meg mig elindul.

2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ma voltam nst-n és idöpontot következö alkalomra pont 25.-ére kaptam meg uh-ra is akkor kell mennem..majd megnézik azt mondták nem baj hogy akkorra vagyok ki irva...jobban szeretném ha azért beindulna magátol...atmondják azért az jobb
2016. márc. 16. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én rögtön kaptam időpontot, ahogy kiderult, hogy faros, 3 héttel előtte, persze úgy, hogy ha befordul, sztornó. De nekem is fogadott dokim volt, így kicsit gördülékenyebben mentek a dolgok.
2016. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen fogadott dokival jobb ...csak sajnos nekem most erre nem volt lehetőségem na de remélem jo lesz a vége :) kicsit para
2016. márc. 16. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt..Mondta a doki ,hogy 30.ára vagyok kiírva a műtétre de jobb lenne Ha beindulna természetesen..29.Én jöttek a fájások és este császáriak is..
2016. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!