Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elment a baba, elvetéltem....

Ha elment a baba, elvetéltem. Mennyi ideig vérzek utánna?

Figyelt kérdés

Mert én csak 2orát görcsöltem,véreztem,és utánna semmi tünet.Orvos látot,de nem csinált ultragangot.A teszt még pozitivat mutat.Nem vot mütéti beavatkozés.

Mi van ilyenkor?


2008. szept. 21. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinált UH-t? Hisz attól még, hogy véreztél, a baba ott lehet! Előfordul vérzés a terhesség elején. Menj el másik dokihoz, nézzen meg ő is, csináljon UH-t. Hány hetes lehetsz?

Amúgy változó, hogy meddig vérzel utána. Van aki sokáig, van aki nem sokáig.

Mindenképp menj el másik dokihoz!

2008. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másik doki!!

Menj uh-ra mindenképp.

Szerintem nem volt vetélés, legalábbis meg kellett volna néznie, mert ha bentmarad valami, akkor azt ki kell szedni, mérgezést okozhat stb.., de ilyet, hogy nem nézi meg???!!

Amúgy vetélés után addig poz a teszt, amíg nem állvissza a hormonháztartás.

2008. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt nem irtad hány hetes vagy? mert ha elején van ultrahangal nem látt semmit
2008. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6és fél hetes vagyok.
2008. szept. 21. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azonnal menj el egy másik dokihoz (megfelelő a legközelebbi kórház is), aki alaposan megvizsgál. Ha nem tisztult ki rendesen a méhed, komolyabb fertőzésnek teszed ki magad!
2008. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!