Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek 4,50 a ths-e...

Alhana kérdése:

Volt valakinek 4,50 a ths-e terhesség alatt? Írtak fel gyógyszert rá?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok és ez lett az eredményem. A nőgyógyász rám ijesztett azt mondta ez nagyon rossz érték, mert csak 1 körül szabadna lennie. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat.

#terhesség #magas ths
2016. ápr. 1. 04:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon magas érték terheses (egyébként épp határon lenne), 2 alatt kell lennie.

Azonnal el kell kezdeni thyroxint szedni, de tényleg, itt napok is számítanak. a magas TSH érték vetélést is okozhat.

Ha a nőgyógyász nem írja fel, sürgősen keress egy endokrinológust (a kórházban nincs, ahová jársz?)!

2016. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
...terhesen...
2016. ápr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

És még annyit, hogy utána 5-6 hetente ellenőrizni kell a T3, T4, TSH szinteket, hátha módosítani kell az adagoláson.

Nekem most, a második terhességemnél így volt, mindegyik vérvétel után változott az adagolás.

2016. ápr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már voltam belgyógyásznál. Azt mondta ez még nem olyan vészes, nyugodjak meg és menjek el vérvételre, mert meg kell nézni valami T4 és T3 értéket. Hétfőn tudok csak menni vérvételre.
2016. ápr. 1. 06:00
 5/18 anonim ***** válasza:

Jól mondta, együtt kell nézni a 3 értéket, ahogy írtam is.

Mindenképpen kell gyógyszert szedned, de teljesen ártalmatlan, reggel éhgyomorra beveszed és kész.

Én 7 éve szedem, közben két kisfiam született.

2016. ápr. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak most nagyon félek, mert hétfőig még van pár nap... nehogy késő legyen. Persze a vérvétel eredménye sem lesz kész azonnal. Szóval nem tudom mikor kapok gyógyszert.
2016. ápr. 1. 06:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Mért nem lesz kész, nekem aznap délutánra mindig megvan, és másnap már mondja is a doki a teendőket?
2016. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dabasra járok az sztk-ba. Eddig minden vérvétel után pár nap múlva kaptam meg az eredményt. Gondolom az sem mindegy mit néznek, lehet nekem is kész lesz aznap :) . El is megyek majd érte és megyek vissza a dokihoz amint lehet.
2016. ápr. 1. 06:17
 9/18 A kérdező kommentje:
De most nézem, hogy csak csütörtökön rendel :(
2016. ápr. 1. 06:19
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :)
2016. ápr. 1. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!