Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valoszinu hogy terhes vagyok/v...

Valoszinu hogy terhes vagyok/voltam, de lehet hogy elment? Rosszul voltam megnott a mellem csinaltam egy tesztet halvanyan latszott a masodik csik.

Figyelt kérdés
Masnap csinaltam még egyet azon mar csak egy csik volt. Kesett 5 napot utana "megjott" elso nap csak barnazas volt utana ket napig vereztem de nem ugy mint szoktam nem volt olyan sok ebbe a harom napba elmultak a tunetek viszont ahogy elmult egyik pillanatrol a masikra vissza jottek a tunetek . Szedulok hanyingerem van es szurkal a hasam alja. Szerintetek elment a baba? Hetfon megyek orvoshoz. De mar nagyon ideges vagyok emiatt.

2016. ápr. 6. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen volt a vérzésed? erős, darabos? ha igen akkor valószínűleg elment, sajnálom :(
2016. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt eros se darabos . Es nem is volt olyan sok mint szokott lenni , nekem alltalaban 4-5 napig tart most viszont 2-3 nap volt es meg mindig hanyingerem van szedulok es alul is szurkal a hasamba nem tudom hogy ez osszefugg e a terhesseggel . Amugy utoljara normalisan március elsejen volt meg.
2016. ápr. 6. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Így lehet hogy megmaradt még. Az biztató, hogy nem erős, darabos vérzésed volt. Előfordult már néhány nővel, hogy hasonlóan 'megjött' nekik is, mégis terhesek voltak. Remélem minden rendben lesz, majd írd meg mi volt!
2016. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg előbb is mehetsz orvoshoz, pl SZTK-ban bármikor fogadnak, vagy a körzeti kórház ambulanciáján. Csak mondd hogy vérzel pozitív teszt után.
2016. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is remelem igaz nem terveztem de ha az vagyok orulni fogok neki :) koszi szepen a valaszt mindenkepp irok.
2016. ápr. 6. 22:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy a hasam aljaba szurkal vagy nem is tudom leirni milyen erzes de fura nem ereztem még ilyet.
2016. ápr. 6. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be magnéziumot!! Ha terhes vagy,ha nem, az nem árt,sőt, a görcsöket/szurkálást enyhíti! Szorítok,hogy minden rendben legyen!
2016. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jolvan koszi szepen :)
2016. ápr. 6. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Most voltam orvosnal azt mondta nem lat terhesseget :( de menjek vissza egy honap mulva es vegyek ma egy tesztet :(
2016. ápr. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!