Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hanyadik héten kezdte el a...

Ki hanyadik héten kezdte el a terhes vitamin szedését?

Figyelt kérdés
És melyiket? Én Czeizel megszűrő vitamin felé hajlok.
2016. ápr. 6. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Femibiont, már a próbálkozástól szedtem, mert előtte volt egy missed abom.
2016. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bella169 ***** válasza:

Gravidát szedtem. Már a próbálkozáskor elkezdtem.

Manapság hiába a kiegyensúlyozott "egészséges" táplálkozás, a sok a kamionba gázokkal érlelt zöldségnek, gyümölcsnek már nincs akorra vitamintartalma mint régen azokban amiket maguknak termeltek meg az emberek.

2016. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

terhesség előtt szedtem dm-es mama vitamint, de terhesség alatt minden vitamintól hánytam, nem szedek semmit.

21hkm

2016. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4 hónappal az akciózás előtt kezdtem a Hipp Natalt, ennyi idő kell a folsav beépüléséhez.
2016. ápr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozastol. Elevitet, aztan masodszor mar femibiont. Ugy tunt az elevitben tul sok a vas.
2016. ápr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

elevitet ket-harom naponta mar a probalkozastol, aztan ahohy pozi lett teszt onnantol naponta..


off: az elevitben alig van vas a dokim ram is szolt h ha lehet szedjek mast aztan a vegere keves is lett a vasam.

2016. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is már előre Elkezdtem szedni a femibiont.
2016. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem már hónapokkal előtte!
2016. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gravidát pozitív teszttől, előtte folsavat szedtem.
2016. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Semmit, csak folsavat, meg néha C-vitamint (télen voltam terhes). Direkt nézettünk az orvossal vitaminszinteket is, végig rendben volt minden vérképem. Anno az orvosom is azt mondta, hogy elegendő a folsav, azon kívül ha kell valami, akkor a vérkép úgyis mutatni fogja a hiányát, de kiegyensúlyozott táplálkozás mellett felesleges bármit szedni.


Vasat csak szülés után szedtem, de akkor majdnem egy liter vért vesztettem és a vérképzés miatt volt fontos.

2016. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!