Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hét, hízás? Kevés?

23. hét, hízás? Kevés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A terhességet 57kg-val kezdtem, majd a 15. hétig 54-re fogytam.18 hetesen 55,most 23+4 hetesen 58 kg vagyok. Szerintetek ideális ez a hízás? Lényegébe ha az 57 kg-t nézzük csak 1kg +ba vagyok.

Rokonok azzal ijesztgetnek ,keveset eszem(nincs étvágy) kis súlyú lesz a baba. Válaszokat előre is köszönöm. Szép napot!



2016. ápr. 14. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem szól, hogy gond lenne, akkor nincs gond.
2016. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azert az a 4 kilo csak visszajott valamitol 7 het alatt. Nyilvanvalo, hogyha nem ennel/innal eleget, akkor nem jott volna vissza.

Ne aggodj ezen, fogsz meg hizni, de nem kotelezo sokat hizni.

Nekem is lassan indult be a hizas, pedig kifejezetten sovany voltam, amikor teherbeestem. Nem fogytam az elejen, igy jott fel 3 kg a 23. hetre, a vegere megis osszejott a 11 kg.

2016. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kevés ilyenkor nem feltétlen kell hízni a baba súlya szinte semmi még.

Én 4-et fogytam és ilyenkorra visszaszedtem mindet. Ezután stagnált a súlyom 30 hetes korig, "gyorsan" híztam 7-et, 3,6 kilós lett a baba.

2016. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok 22 hetes. 66 kg-val kezdtem, lefogytam 56ra, aztán most megint 65 vagyok. szóval szerintem nincs ezzel baj :) örülj hogy vékony vagy, rajtam alapból volt kb 10 kg felesleg :/
2016. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

156 cm vagyok amúgy, :) első babánál aránytalanul nagy hasam volt,akkor 62-vel kezdtem a terhességet,78-al mentem szülni.

Kisfiú lett,nagyon kivánós voltam az elejétől, nem is volt rosszullét, most kislányt mondtak teljesen más az előző terhességhez képest. És az is idegesít hogy semmi hasam,3 éve ennyi idősen már rendesen látszódott a babapoci,most mint aki jóllakott.

2016. ápr. 14. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy a 30. hétig semmit sem híztam... Engem is ijesztgettek. A babám súlya nagyobb az átlagnál, és a végére rajtam is van 9 kg plussz.. Ne aggódj!
2016. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül olyan fél kg-os maga a babád. Te már ha azt nézzük, híztál egy kg-ot. Magyarul a babád rendesen fejlődik, ennyi "plusz" súly van rajtad. Mi a gond? Amúgy a babát, a magzatvizet és mindent figyelembe véve olyan 6-7 kg az, amit pluszban rajtad van, minden más súly már rajtad van és nem az, amit "cipelsz" a hasadban.

Bár én túlsúllyal kezdtem a terhességemet, de én 75 kg-al kezdtem a terhességet, 80 kg-al mentem szülni, 73 kg voltam szülés után. Ja, és a kisfiam 3960 grammal és 54 cm-el született. Szóval ennyit arról, hogy mennyire lehet párhuzamot vonni a baba súlya és a te súlyod között!:)

Ha az orvos szerint minden rendben van, szépen fejlődik a baba, akkor nem kell aggódni!

2016. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!