Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtörténhet hogy az orvos...

Megtörténhet hogy az orvos tévedett?

Figyelt kérdés
Megszakításos módszer,esemény utáni, 2 negatív teszt, 3 menzesz, orvosi vélemény szerint nincs baba. De olyan lehet hogy a hormonbomba miatt nem jót jutatott a teszt? Csak mert oda lent a hasam alja mintha kicsit kerekedne mikor ülök fel, itt olvastam hogy ez lehet. Vagy ez normális? Eddig sosem vizsgaltam.
2016. ápr. 17. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tévedett. Nem vagy terhes.
2016. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire retteg, inkább ne szexeljen vagy védekezzen megfelelően.
2016. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Kezet foghatsz vele. Menjetek együtt szülni. Neki kb 15 negatív tesztje van...

2016. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ülve nem kerekedik a hasam alja és 15 hetes vagyok. Felül kerekedett az aljához,fekve van kikerekedve alul...

Sok eszement itt,tényleg kezetfoghat azzal,akinek nincs is szexuális élete,mellé 9 negativ teszte,negativ orvosi lelete,de tuti 16 hetes terhes már...

2016. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Persze,megtörténhet! Az orvos nyilván egy hül,ye,a tesztek sz,arok,és az orvostudomány még nem elég fejlett,hogy egy nemlétező terhességet kimutasson...

Szedjétek már össze magatokat! Ez már beteges!

2016. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
orvosok is tévedhetnek,de télleg nem vagy terhes
2016. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy tévedhet az orvos.

A megszakítás, a gyógyszer, a tesztek és a vérzés is mind-mind a baba mellett szól...

2016. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze az orvosok is emberek, igy tevedhetnek ok is. Az esemeny utani tabletta nagy mennyiségű progeszteront tartalmaz, tehat nem hcg hormont amit a terhessegi teszt mutat ki. Szerintem terhes biztosan nem vagy, (hacsak azota nem jott ossze) de ha valami furcsat erzel a hasadon az lehet szamos mas dolog is. (puffadas, daganat, sokat ettel, meghiztal, gyomorproblema, stb) Ha aggdosz akkor keresd fel vele a haziorvosodat.
2016. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen fóbiásokhoz szerintem nem is véletlen hogy senki nem akar leszületni.
2016. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!