Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/201 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyi mindenben kételkedsz?


egy példa: anno, 2006-ban kb. 9 hetesen mentem dokihoz 1 szem pozi teszttel... hasi uh-n is látta a "babát"...szívhangra azt írta, hogy sejthető :)


szóval ha 10 hetesen mentél és lett volna ott valami LÁTNIA kellett volna!


De a mensik is azt jelentik, nincs baba! nekem egyszer volt barnázás, vérzés helyet...baba volt.... de elveszítettük sajnos :(


A teszteket nem ismerem annyira, de nálad előfordulhat, hogy nem választódik ki a vizeletbe a hcg.


DE akkor is TÖBB szól ellene, mint mellette!!!

2016. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/201 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyan az vagy aki már korában is többször azt hitte hogy terhes a negatív tesztek és annak ellenére hogy menstruál és az orvos is kizárta a terhességet? Akkor: nem, még mindig nem vagy terhes. De menj már el légyszi pszichológushoz!!!
2016. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/201 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az ökör,nem több teszt és a dokik...

Hasi uh-n is látszik a 10 hetes már nem teli hólyaggal is...És baromi ritka eset ha valakinek meg is jön ennyi ideig,sőt az is hogy egyáltalán megjön,ugyanis leginkább a havi elmaradása utal elsőnek a terhességre.

2016. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/201 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem az orvos miert nem csinalt huvelyi uh-t ?! Nekem pozi tesztem volt aznap mikor megkellett jonnie ra 1-2 hetre elmentem dokihoz aki a hasi uh kor kozolte hogy nem lat semmit azt hittem elajulok... viszont huvelyin mar szivhang is volt :)

Egyik ismerosom most fog szulni kb az 5. Hoig verzett.. menj vissza dokihoz es huvelyi uh-t is nezzen ha akkor se lat semmit akkor tenyleg semmi nincsen :/ de siess ha 16hetes vagy akkor lecsusztal a 12hetes nagy vizsgalatrol ami eleg fontos.. majd irj mindenesetre hogy mi volt :)

2016. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/201 A kérdező kommentje:
Tehat akkor megis lehet...
2016. ápr. 14. 08:37
 6/201 anonim ***** válasza:
21%
4. Vagyok nem befolyasolni szeretnelek.. szerintem se tevednek a tesztek az orvos tevedett mikor huvelyit nem csinalt.. ha most nem jon meg lehet csak 4 hetes vagy es akkor nem maradtal se semmirol.. ha nem semmi baj probalkozzatok tovabb :) en is rakattantam nagyon az elejen de aztan feladtam, ha szeretne majd jon.. es ra 2honapra sikerult is :)
2016. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/201 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet! Fogd már fel! Keress fel egy orvost, mert nagy baj van veled! Nem bántani akarlak tényleg, de baj van a fejedben! Nekem 6 hetesen is látták hasi uh-n mellesleg! Keress dokit! Jobbulást...
2016. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/201 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Akik nem tudnák az előzményeket! Kérlek kérdező szedd össze magad és doki...

2016. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/201 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap késés simán belefér amiatt, hogy szarrá stresszeled magad a témán. Nem, NEM vagy terhes. És ilyen idegzsábaként nem is leszel, az biztos, mert a véred csurig van kortizollal.
2016. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/201 anonim ***** válasza:
85%
(4.) Hat erre nem tudok mit mondani :D mindenesetre viccen kivul ajanlom hogy menj el orvoshoz huvelyi uh-ra ott majd megint felvilagosit a doki hogy nincs ott semmi es akkor megnyugodhatsz, es elfelejtheted a temat :) :D
2016. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!