Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hetes barnas folyas,...

Egy hetes barnas folyas, kimaradt menstruacio, negativ terhessegi tesztek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egy honapja hagytam abba a fogamzasgatlo gyogyszert, a parommal utana voltunk parszor együtt. A hetvegen kellett volna megjönnie, de meg semmi es elötte volt egy hetes barnas darabos folyasom. Csinaltam par terhessegi tesztet de mind negativ lett eddig. Lehetek ennek ellenere terhes? vagy csak a fogamzasgatlo abbahagyasa miatt összezavarodtak a hormonjaim vagy mik lehetnek a lehetösegek????

Elöre is nagyon szepen köszönöm a hozzaszolasokat!



2016. ápr. 18. 21:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Most szamitanod kell ra hogy zavarodott lesz a hormon haztartasod,megvontad tole azt amihez hozza volt szokva.
2016. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Attol is fugg hogy voltatok egyutt...
2016. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
többször voltunk együtt ugy hogy bennem ment el
2016. ápr. 18. 22:35
 4/13 anonim válasza:
Hat akkor van ra esely..
2016. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Teherbe akarsz esni netan azert hagytad el a gyogyszert?
2016. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen azert hagytam el a gyogyszert mert babat szeretnenk, de nem ertem, hogy ha terhes lennek, akkor a teszt mar kimutatta volna nem?

meg sajnos nem volt lehetosegem elmenni orvoshoz, de igyekszek.

Egyebkent semmilyen terhessegi tünetet nem eszlelek, de menstruacio tünetet sem. Csak annyi van hogy nem jött meg es ugye a barnas folyas ami volt.

2016. ápr. 18. 22:47
 7/13 anonim válasza:
2 hetnel mar ki kell mutatnia
2016. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
De lehetseges az is hogy meg most nem fogsz tudni teherbe esni a gyogyszer miatt..en minden esetre minden fele keppen varnek meg a teherbe esessel,hogy uruljon ki a szervezetembol.
2016. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Meg lehet vedett vagy.Mikor kezdodott mult honapba a menzid?
2016. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

meg mondjuk a ket het nem telt le, csak azt remelem, hogy nincs semmi komoly baj.

marcius 20 dikan kezdödött

nekem meg anno az orvosom azt mondta, hogy a mai fogamzasgatloknal nem kell varni, ezert nem is vartunk.

2016. ápr. 18. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!