Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hétben vagyok. Sok ez a...

14. hétben vagyok. Sok ez a hízás? Többi lent!

Figyelt kérdés
4 kilónál tartok. A derekam hátul nagyon megvastagodott, nyilván az a funkciója, hogy meg tudja tartani a hast, mikor már nagyobb lesz. Szerintem sehova nem ment kiló, csak erre a részre. Ez normális? Ki, mennyit hízott a 14. hétig?
2016. ápr. 19. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát egy picit lehet hogy sok, mert a java még hátra van, és eddig több mint havi 1kgot szedtél fel. De a zsír nem fogja megtámasztani a derekad. Nekem mondjuk sok volt a hányás én -4kgnál tartottam 14 hetesen! Most 25 hetesen +6kg a terhesség előtti súlyomhoz képest. Ez sem kevés mert még egyszer ennyi tuti feljön még rám.
2016. ápr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én -4 kilónál jártam amit kb félidőig szedtem vissza, ezután kb 30 hetes koromig nem híztam és +7 lett a vége.
2016. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformàk:)

Én a 17. héten híztam egy kilót.

Előtte semmit igaz hasmenésem is volt.

Próbàlok odafigyelni eszem többször de pl amiben vàltoztattam előző terhességhez képest hogy a cukrot kihagyom a teàból kvból s fehér kenyer helyett barna zsömle vagy korpás kiflit eszem

S nem eszek sütit csokit csak ritkàn.

De nem fogyózom s remélemhogy ügyesebb leszek.

Előző babànàl igaz toxis voltam de +22 jött fel.

2016. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sokallom,de lehet neked kèsőbb lelassul a hìzás.

Èn 27hetes vagyok ès +3,5 nèl tartok. Na ezt meg keveslem..mind mások vagyunk 😊

2016. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

változik ez, mint az időjárás. egyelőre nem sok, a hízás üteme össze-vissza lehet terhesség alatt.


én pl. a 2. trimeszterig semmit, aztán ott 12 kg-t, a 3.-ban plusz 2-t. Amúgy most 6 héttel a szülés után újra vékony vagyok, nem is ez a lényeg, hanem a térdeimet nagyon megterhelte a súly cipelése sajnos, ha újrakezdeném (nem fogom:D), akkor nem enném magam halálra a 2. trimeszterben gyümölcsökkel.

2016. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétig nem híztam semmit, 16. héten már 2kg-ot, és most vagyok 19 hetes most tartok 4kg hízásnál.
2016. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 19. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Èn 23 hetes vagyok ès 5,5kg-nàl jàrok, de ez a màsodik terhessègem ès 5 kg plusszal indìtottam sajnos, elsőnèl 33.hètig hìztam 11 kg-t, a 40.hètig pedig mèg 2 kg-t. De szülès utàn ez le is ment.Kivàncsi vagyok most mennyi lesz a vège.
2016. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!