Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már látni a szívét, mennyi...

Ha már látni a szívét, mennyi az esélye, hogy mégis elhal?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy olyton ezen aggódom :(((
2010. ápr. 6. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napról napra, hétről hétre egyre kevesebb az esélye.


Az aggódással viszont csak ártasz neki, nem segítesz. Neki kiegyensúlyozott anyukára van szüksége, stresszhormonok nélkül, hogy jól fejlődjön. Rá kell venned magadat valahogy, hogy megnyugodj, mert ez a kicsi jól felfogott érdeke.

2010. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is parás voltam,megnyugtatlak ha kint lesz akkor sem mulik el a para.

Az első terhességemnél már volt szivhang,mikor legközelebb mentem uh-ra már nem.

Na ezután a második terhességemet persze,hogy végig agyaltam.Ne aggodj,élvezd a terhességed minden pillanatát.Ha segit ne olvass az interneten minden félét,csak összezavar.Tapasztalatbol mondom.

Nem lesz semmi baj.Vigyázz magatokra.

2010. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem 10-ből 9 kismama aggódik, de meg kell próbálni erősíteni magad hogy minden rendben lesz! Miért ne lenne? Légy benne biztos hogy a baba megszületik és egészségs lesz és szép és nyugodj meg :)

Jó babavárást :)

2010. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!