Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes terhes vagyok.5hete...

14hetes terhes vagyok.5hete kinlodok fulkurthuruttal. Megfazas miatt alakult ki de nathas mar nem vagyok. Melegitem infralampaval es tengeri sos orrsprayt hasznalok. Nem mulik ez normalis?

Figyelt kérdés
Voltam ful orr gegesznel aki azt mondta a terhesseg alatt megduzzad a nyalkahartya de tobbet nem tud tenni. Melegitsem. Valakinek volt hasonlo problemaja es mikorra jott helyre a fule?
2016. máj. 7. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem már többször volt. A fülész nagyon hatásos módszert javasolt nekem. Rendes orrspray, nem tengervizes, hanem pl Nasic. Napi 3x- 4x. Orrfújás sokszor. És fülkürt torna. Ahányszor eszedbe jut egy nap. Ez úgy néz ki, h nagy levegőt veszel, mintha fel akarnál fújni egy matracot, v vizilabdát, szádat becsukod, orrodat befogod, és próbálod az orrodon keresztül kifújni a levegőt. De ugye nem megy, ezért a füled fog pattanni. Olyan érzés, mintha hirtelen kidugulna. Ha nem megy, akkor mégbsok váladék van benne. Sokszor kell csinálni és egyre hamarabb érzed azt a pattanós érzést. Kicsit fura, de nagyon hatásos. Nek3m a fájdalom már első nap végére mérséklődik.
2016. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!