Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti tapasztaltatok izomlázszerű...

Ti tapasztaltatok izomlázszerű hasfeszülést?

Figyelt kérdés

Most már kb két napja hol jobban hol kevésbé izomlázhoz hasonló hasfeszülést érzek. Ez átlagosnak számító terhességi tünet?

Lehet ennek köze ahhoz, hogy hétvégén 3-szor is együtt voltunk a férjemmel?

Remélem, nem ártottam a babámnak.

7+4km



2016. máj. 17. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A pároddal való együttléttel nem hiszem, hogy árthattál a babának, én 9 hetes vagyok és rendszeresen szeretkezünk, nincs semmi bajom. bár a hasfalam érzékenyebb, főleg nyújtás közben érzem, mintha jobban feszülne, mint régen, pedig pocim még nincs. bár az is igaz, mióta teherbe estem, eléggé el vagyok tespedve, pedig nem jó, próbálok is mozogni, csak épp folyton olyan fáradt vagyok, hogy alig bírom ki a napot is...
2016. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a szalagok enis izomlaz szeru fájdalmakat éreztem 12-16 hetesen
2016. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!