Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fürdőruhát "illik"...

Milyen fürdőruhát "illik" felvenni a 4-5-6 hónapos kismamáknak?

Figyelt kérdés

Normális testalkatom van, nem tudom, hogy ebben a 3hónapban mekkorát fog nőni a pocakom. Illetve a napfürdőzők szemét se akarom bántani a növekvő hasammal:D

Aki kismama, és hasonló cipőben jár, megosztaná velem, hogy ki mibe fog strandolni?

22/L



2016. máj. 20. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem strandolj, amiben jól érzed magad.

Minden más "nem terhes" is így tesz, és látni pár hajmeresztő nőt néha, ha egy normális bikiniben vagy, az is jó, meg vannak kismamafürdőruhák, ha inkább eltakarnád.

2016. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Érdemes eltakarni a pocakodat, de nem illendőségből, hanem mert nem használ a napfény. Terhesen fényérzékeny lehetsz (jó kis foltokat szerezhetsz - nekem még napfény nélkül is sikerült) + a magzatvíz felmelegedését is kerülni kell.
2016. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Amiben jól érzed magad. Vagy amit eddig is viseltél.

Bikini, egyberészes, tankini, bármi:


[link]

2016. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Én július körül szoktam már strandolni, akkorra már 7-ik hónapban leszünk bőven,de nem nagyon izgat, h más strandolók majd megnézik e a pocakom.

Én büszke vagyok rá, hogy növekszik, a párom is, így max majd próba során funkcionális darabot fogok választani :) Fényszűrése, kényelme, ilyesmi :)

2016. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes ez,te a gyerek miatt növekvő hasad akarod eltakarni,mondván mást ne bántson...más meg indokolatlanul a képembe nyomja a hájas,löttyed hasát és nem problémázik ezen,hogy engem megbánt!

Szóval te se problémázz ezen!

2016. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én azon a nyáron egyáltalán nem strandoltam amikor a lányomat vártam. Szeptemberben született,én pedig nyáron voltam nagy pocakos. A vizet is imádom, de úgy tartottam a fertőzésektől, hogy kihagytam a strandot egész nyáron.
2016. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
5ös 😂😂😂 jogos! Én sem hinném hogy takargatnám azért mert masoknak nem tetszik.
2016. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
A nyári meleget hatalmas hassal a közeli kristálytiszta tóban vészeltem át-valódi bőrszerkóban. Apám csinálta :-)
2016. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia most vagyok 14 hetes.. mar eleg feltuno a pocim.. [link] ilyeneket tervezek majd venni :))
2016. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a jo link talan :)

2016. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!