Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nem szabad ezeket?...

Terhesen nem szabad ezeket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szedni kezdtem Forcapil kapszulát a hajamra hogy erősebb legyen meg gyorsabban nőjön...stb. Azt olvastam róla hogy terhességnél csak a 2. trimesztertől szabad szednem. Én most még az 1. trimeszterben vagyok ezért nem szedem, mert állítólag nem lehet.

A másik dolog: kentem magam rendszeresen Eveline karcsúsító kencékkel (nem mintha kövér lennék csak jobb tőle az alakom). Gondolom hasamra nem kenhetek semmit (meg felesleges is, hisz terhes vagyok), fentebb a melleim alatt se kenhetem meg a lábaimat se kenhetem?

Egyenlőre nem csinálom, de gondoltam megkérdezem hogy szerintetek? Nekem fontos volt mindig hogy odafigyeljek magamra maximálisan és most ezeket most már nem is alkalmazhatom amíg terhes vagyok?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi van a Forcapilodban?

A-vitamin magzatkárosító.

Milyen az a gél? Ha helyi vérbőséget okoz és úgy "karcsusít", akkor valóban kerülendő.

2016. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibion magzatvitamintol nőtt gyorsan a hajam. Sokkal jobb minőségű, mint eddig.
2016. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gél olyan, hogy amit a lábamra kenem az hűsít. Amit a hasamra az meg forrósít (mintha az ember szaunázna olyan érzés). De ha a lábamra kenem akkor mi baj lehet? Meg ha nem a hasamra hanem felé? A hűsítőt is lehet amúgy felé kenni az is jó rá.
2016. máj. 22. 12:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az amit a hasamra:


[link]



Ez pedig amit a lábamra, de akár hasamra is jó:


[link]

2016. máj. 22. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben a Forcapilban nincs semmi, csak vitaminok, meg két aminosav (A-vitamin nincs is benne), szerintem a biztonság kedvéért írták rá, hogy a másodiktól lehet szedni, de amúgy az első trimeszternek úgyis gyorsan vége, szóval ha ez van a betegtájékoztatón, akkor ez van, pár hét nem a világ.


A karcsúsító kencékből ezerféle van. A paprikakrémeket, vérbőségfokozókat valóban kerülni kell. Ilyesmit ne használjál most.


A terhesség már csak ilyen, és lesznek dolgok amibe bele kell törődni, mert nem tehetsz ellen semmit. Pl. vizesedés, pigmentfoltok stb.


Persze én is szeretek magammal foglalkozni, nincs ezzel semmi gond, nyilván nem kell eligénytelenedni mert az ember terhes, de használhatsz sima testápolót, natúr olajokat, kismama krémeket is, és szedhetsz terhesvitamint. Ezek biztosan nem ártalmasak!

2016. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snorri ***** válasza:

Várandósság alatt amúgy is dúsabb, erősebb lesz a haj. Ne szedd a vitamint, az fogod hinni attól van, pedig nem. :))

Szedj kismama vitamint, vagy sima vitamint. Szerintem a pocakodra kenegess tápláló olajat, vagy stria elleni krémet.

2016. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hűsítős kencét szerintem fogom használni, úgy döntöttem de csak a lábamra meg felül a mellem alatt a hasamat azt persze most kihagyom. Szerintem az nem árthat, nem a hasamra kenem és nem forrósít mint a másik hanem hűsít és karcsúsít. A hasam kihagyom az úgyis kismamás has lesz hamarosan, az pedig szép úgy.
2016. máj. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!