Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérezheti-e a kisbaba, ha...

Megérezheti-e a kisbaba, ha az anya a testvérével várandós?

Figyelt kérdés

És hogyan jelzi?


Aki már tud beszélni, az mondja, ezt tudom, de mi a helyzet a még beszélni nem tudó kisbabákkal?



2016. máj. 22. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Kicsi emberek, nem paranormális lények.
2016. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen megérzik.

Nekem mindkettőnél megérezték, volt is belőle egy kis paránk, nehogy idő előtt elszólja magát.

A második gyerkőcömmel akkor lettem terhes, amikor a nagyobb 2,5 éves volt. Az első 1-2 hónapban (míg ugye a doki is meg nem erősítette, neki sem "mondtuk el"), viszont miután pozi lett a teszt ő is elkezdett másképp viselkedni. Nem tudott magával mit kezdeni ill. sokszor jött bújni a pocihoz. Amint viszont bejelentettük a családnak (a 3. hónap után) őt is mintha kicserélték volna. Újra jófiú lett.

Most várom a 3. at. A nagyobb 4 múlt, a kicsi 1,5, szintén ugyanazok a jelek megvoltak mint előzőleg, míg el nem mondtuk a családnak.

2016. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt inkább arról van szó, hogy a szülő hangulatára reagál a gyerek. Vagy hallja, hogy erről van szó.


Nem ez a téma, de rólam mesélte anyukám, hogy nagyon figyelt, hogy soha ne káromkodjon, ha hallótávolságban vagyok. egyszer mellette voltam, amikor magára borította a forró kávét. Ráharapott a nyelvére, nem mondott semmit. Én, kb 2 évesen érdeklődve kérdeztem: "Most miért nem mondod, hogy "battya meg"?"

Tehát ő úgy tudta, hogy soha nem hallok káromkodást, de mint kiderült, valahogy mégis hallottam és még a szituációt is be tudtam azonosítani, hogy oda illene.

2016. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen a macska és kutya is megérzi terhességet, gyerekek is. szoptatáskor is más az anya tej ize kisteso van hasban
2016. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"szoptatáskor is más az anya tej ize kisteso van hasban"


Na, ilyenre is gondoltam, mert valahogy rapszodikusabban szopizik egy idő óta, és bújósabbá-nyűgösebbé is vált!

2016. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!