Hány hetes pocak?

Figyelt kérdés

alapból kicsit testesebb voltam, azért érdekel, hogy mennyire felel meg a valóságnak, ami így ruha nélkül látszik.


[link]


2016. máj. 24. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22-re tippeltem volna. En a 3. honap vegeig fogytam, soha olyan vékony még nem voltam, szülni meg hatalmas hassal mentem. Fog az meg noni ;)
2016. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én eddig csak fogytam, lement 5 kiló, ami a 20-22 közt hirtelen vissza is ugrott, mondjuk ebben az intervallumban nőtt látványosat a hasam is. Azóta a kiló hálisten megállt
2016. máj. 27. 09:51
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez az a verzió, hogy ha fel vagy öltözve, és valaki nem ismert előtte, akkor meg nem mondja hogy terhes vagy...
2016. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ez az én bajom is :( csak nem értem, erre is csak én lehetek képes, hogy több mint félidősen, 0 kilbani hízással nem látszik :(
2016. máj. 27. 18:13
 15/18 A kérdező kommentje:
kilóban 0 hízással *
2016. máj. 27. 18:13
 16/18 anonim ***** válasza:

Én sovány alkat vagyok, nem is kicsit, és az első babával csak 24 hetesen kezdtek gyanakodni a kollégáim (akik nem tudták). A másodikkal 20 hetesen ugyanez, a harmadikkal egy barátnőm 11 hetesen kiszúrta, és most a negyedikkel a 12. héten átadták a helyet a villamoson. Ez volt két hete, és még most sem értem el a kiinduló súlyomat (49 kg vagyok).


Szóval ha plusz lenne rajtam, akkor nyilván minden még később látszott volna, így azt gondolom, nem vagy "elkésve".

Egyébként az öltözködés nagyon számít, ha bővebb felsőt veszek, akkor nálam sem egyértelmű, csak ha testhez álló van rajtam.

2016. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nekem az alap túlsúly miatt sincsenek passzos felsőim, így simán eltakarom. Szeretnék én már pocakmutogatósat hordani, de pont ettől tartok, hogy nem látszik, hogy baba van benne, nem csak a töltött káposzta :D
2016. máj. 27. 20:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát, eljön még a Te időd is. Szerintem ne szomorkodj ezen... Örülj a babádnak. :)
2016. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!