Ki hisz ezekben?

Figyelt kérdés

Pocak alapján , rosszullét alapján , édes /Sós ezrek kívánasa után megmondani a nemét a babának?

En nem igazán tudok hinni ebben , de azt sem nevetem ki/ ítélem el/ stb , aki igen

Mókasnak tartom

Csak érdekel ki hogy is áll ezzel , es milyen babonák vannak meg ?


2016. máj. 26. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mende mondák,nagymamáink idejéből. vizsgálatok nem voltak,igy a tippek maradtak.50% valakinek bejön a baba a másik meg cáfol
2016. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Aki ezekben hisz, annak nem sok esze van.


Nagy haj, ettől ég a gyomor és hasonlók...

2016. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne. Minden azt mutatta, hogy lányom lesz (kínai naptár, rengeteg hányás), de fiam lesz. Mondjuk a "fiús has" amikor inkább előre nő, az illik, de ez szerintem csak genetika.

28hkm

2016. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

A nővérem ezekben nem hisz, viszont ő az elejétől kezdve tudta, hogy lány lesz. A családban apai ágon csak férfiak voltak, tehát mindenki azt mondta, hogy biztos fiú.. a 20. héten derült csak ki a neme, de a nővérem mondta, hogy lány lesz.

Nem babonákból tudta, hanem onnan, hogy egyszerűen nem szőrösödött. Lány lett. :)

2016. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 100%-ra "megéreztem", hogy fiam lesz. Nem jött be, lány lett.

Az elején nagyon rosszul voltam, 2 véleményt kaptam.

"Én is nagyon rosszul voltam a fiaimmal, a lánnyal nem, neked is tuti fiad lesz." Másik: "A lányommal én is ilyen rosszul voltam, biztos lányod lesz.

Mások is tippelgettek, aztán amikor tényleg lány lett, akkor jöttek vele, hogy na ugye ők megmondták. Mintha olyan baromi nehéz lenne kettő közül eltalálni. Ha nem 2 féle nem létezne, hanem A, B, C.... Z nem, és kitalálja vlaki, hogy K nemű lesz a gyerek, akkor ott elhinném hogy "tud" valamit, de kettő közül 50% hogy eltalálja.

2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Fiaimnál csak savanyút kívántam, lányomnál édeset. Sőt, sok kismamát ismerek, akik ugyanígy voltak. Gondolom más egy fiús terhesség és más a lány. Most akkor miért nincs sok eszem, mert ezek nálam és másoknál is igazak voltak?
2016. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon anyuka függő is hogy ki hogyan videó es mennyire ad jelentőséget a dolgoknak

A babonáknak es mende mondáknak, de sztem nem eszetlen az aki hisz ezekben csak nem olyan földhoz ragadt

Pedig a végére úgyis kiderül mi is az igazság :)

2016. máj. 26. 11:53
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem úgymond az összes babona alapján lányt kellene várni,de mint kiderült, kisfiam lesz. Az összes ismerős, rokon már ránézésre MEGMONDTA :D, hogy tuti lány lesz...hiába mondtam nekik, h én mikor megtudtam, h jön a babuci, éreztem, h fiú... :)

Szóval én nem hiszek bennük :)

2016. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozza :)!!
2016. máj. 26. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2 ellentétes nemű gyerek után azt mondom mind hülyeség.
2016. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!