Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet a baj?

Ismeretlen :) kérdése:

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtünk és az elején nem védekeztünk, csak utána. Tudom az előváladéktól is lehet teherbe esni. Már 20.-án meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, azota gorcsol is a hasam, de nem jott meg, ezert csinaltam 26.án egy tesztet reggel a masodik vizeletbol es lett egy eros piros csik, meg egy nagyon halvany rozsaszin. ugyanezen a napon csinaltam este megegyet es ott csak egy csik volt egyertelmuen. Egesz nap rosszul vagyok hanyingerem van, faradekony vagyok, neha undorodok egy eteltol neha nagyon megkivanom
2016. máj. 26. 16:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szagokra is erzekeny vagyok, a mellem is faj.. De ez a masodik teszt teljesen elbizonytalanitott es volt ma egy kis verzesem de tenyleg csak egy nagyon keves de nem olyan állagu mint mensikor. Valaki segitsen es mondjon valami okosat. Elore is koszi 19L
2016. máj. 26. 16:26
 2/19 anonim ***** válasza:
Márciusban? És azóta mi történt? Megjött vagy nem? Ha nem, akkor miért nem mentél orvoshoz?
2016. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez most majusban tortent.. Most nem jon meg eloszor
2016. máj. 26. 16:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Eddig mindig szabalyosan megjott csak ebben a holnapban nem...
2016. máj. 26. 16:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík, ezért kellene védekezni rendesen, nem utólag parázni. Ez terhesség.
2016. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű, terhes vagy.
2016. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hanem hogy a masik teszten miert csak egy csik volt?
2016. máj. 26. 16:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Ja, csak azt hittem a "Már" az márciust akar jelenteni. Az a probléma, hogy a reggeli vizelet a legtöményebb, és ha az pozitív, a délutáni meg negatív, akkor az bőven belefér a terhesség kategóriába. Tesztelnék még egyet a helyedben néhány nap múlva, de ne lepődj meg, ha terhes vagy.


Egyébként 26-a ma van, hogy csinálhattál este tesztet?

2016. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csinálj újra tesztet reggeli első vizeletből. Valószínűleg azért lett a második teszted negatív, mert fiatal a terhesség és este nem volt annyira koncentrált a vizeleted. Nem hiába írják, hogy reggeli első vizeletből kell csinálni.
2016. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Delutan.. Mindjart este van. Csak erzekeltetni akartam az idot es tok paras vagyok igy most hirtelen.. Akkor majd holnap reggel csinalok megegyet vagy szombaton elso vizeletbol
2016. máj. 26. 16:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!