Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet a baj?

Ismeretlen :) kérdése:

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtünk és az elején nem védekeztünk, csak utána. Tudom az előváladéktól is lehet teherbe esni. Már 20.-án meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, azota gorcsol is a hasam, de nem jott meg, ezert csinaltam 26.án egy tesztet reggel a masodik vizeletbol es lett egy eros piros csik, meg egy nagyon halvany rozsaszin. ugyanezen a napon csinaltam este megegyet es ott csak egy csik volt egyertelmuen. Egesz nap rosszul vagyok hanyingerem van, faradekony vagyok, neha undorodok egy eteltol neha nagyon megkivanom
2016. máj. 26. 16:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De mar legalabb 3-4 hete tortent ez a nem védekeztünk rendesen incidens..
2016. máj. 26. 16:43
 12/19 anonim ***** válasza:
A 3 hétbe bőven belefértek. Ha a teszt pozitív lett halványan, akkor nincs miről beszélni. Egy eset lehetséges, hogy valamit csíknak véltél, ami nem az, de ha te láttál ott valamit, akkor valószínűleg ott van. Csinálj első vizeletből másikat valamelyik nap.
2016. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elég valószínű a baba - a reggeli vizeletnél a halvány második csík egyértelműen azt jelzi, és mivel azt kell nézni, a délutánit figyelmen kívül is hagyhatod. Azért holnap reggel szerintem is ismételd meg. Gondot okozna ez neked most? Mármint a terhesség.

Kívánom a legjobbakat!

2016. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinalok elso vizeletbol.. De ha nem lesz ket csik akkor nem tudom miert nem jon meg. 4 eve minden honapban menstrualtam. Most meg. Valamiert nem akar megjonni..
2016. máj. 26. 16:48
 15/19 A kérdező kommentje:
Gorcsol a pocim.. Es egyszeruen mindig azt hiszem h na most meg fog jonni.. Mar 6 napja ezt csinalja es semmi. :/
2016. máj. 26. 16:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Doki biztosabbat tudna mondani
2016. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy. Akarjatok?

Nekem is ilyen megjon erzes volt es gorcsoltem. Most mar van egy 2 eves kisfiam. .

2016. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na? Csináltál másikat?
2016. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Utolsó előtti, nekem meg 8hós kislányom :D Ugyanígy görcsöltem ebbe a hónapba is és ismét jön a baba :D :) Szóval kedves kérdező, a jelek alapján valóban lehetsz terhes!
2016. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!