Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A negyedik is fiú. Volt, aki...

A negyedik is fiú. Volt, aki hasonló cipőben járt?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtuk meg, hogy a negyedik babánk is kisfiú lesz. Magamnak is szomorúan vallom be, hogy bizony csalódott vagyok. Rossz anyának érzem magam...nagyon. És nem a baba miatt, mert őt már most imádom, inkább amiatt, hogy örökre elúszott a lehetőség arra, hogy valaha kislányom legyen. Nem tudok túllépni rajta. És persze az egészség a lényeg, de akkor is így érzek...

Utálom ezt az érzést, ami bennem van. Volt, aki hasonló cipőben járt?


2016. máj. 26. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg 4lányunk van - nem mondom, sokszor elképzeltem a kis zselés hajú rosszcsontgombócokat, ahogy felforgatják a házat, meccs után hazahozzák a csaparttársakat és kifosztják a hűtőt..és annyira édes fiúruhákat láttam, a lányok meg nem tetszettek.. de nagyon jól van ez így. Nekünk sem lesz több. Pedig mikor az ikrek születtek még volt rá esély, hogy egalizálódjon a nemek aránya, de most már maradunk 4lányos család.
2016. máj. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

ket ismerosom is van az egyiknel 4 lany a maiskanl 4 fiu...en vilag eletemben ket fiut akartam most derult ki h a masodik is lany. beletorodtem itt megallunk. egyebkent most mar orulok is mert nagyon szeretem a lanyomat. ugy vagyok vele hogy azt mondom: a jó Isten mindenkinek olyan gyermeket ad akivel meg tud birkozni. nekem egy fiu oszinten lehet hogy meghaladta volna a kepessegeim (nem birom a hisztit nagyon nem tudok fegyelmezni se) es valljuk be a lanyokkal azert kevesebb gond van (kiveteltol eltekintve).


Emellett azt is mondogatom magamnak lehet erte hulyenek nezni hogy talan olyan ertekesek a genjeink hogy a Isten azt szeretne hogy a mi lanyaink sokasodjanak szuljenek mindenkepp (a csaladunkban csak lanyok vannak, 12 lany gyerek ez nem lehet veletlen:)


ha fiaim lennenek valoszinu azzal nyugtatnam magam hogy azert kaptunk fiukat mert erosek egeszsegek a genjeink es Isten azt akarja hogy megvedjenek minket ha haborura kerul sor.


hulye gondolatnak tunhetnek ezek foleg ha nem vagy vallasos meg nem hiszel csak a tudomanyban, de azert leirtam, nekem ezek erot adnak ;)

2016. máj. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ettol rossz ember, teljesen normalis dolog, amit erzel es persze hogy szerettel volna lanyt is. Van aki mar abba belezavatodik, hogy a masodik gyerek nem kulonbozo nemu lett, mas meg buszke arra, hogy ketto gyerek van es fiu, vagy lany. Mintha ez egyeni dontes, vagy erdem lenne.

Ettol fuggetlenul biztos vagyok benne, hogy idovel tul fogaz ezen lepni.

Gondolhatsz arra is, hogy talan ennek oka van, akar egeszsegugyi.

Nekunk ket fiunk van, a ferjem mar masodjara is lanyban bizott, engem hidegen hagyott a dolog. Vallaltuk a harmadik babat es akkor a ferjem meg jobban remenykedett hogy lany lesz. Raadasul a csaladban akik tudtak a terhessegemrol (nem sokan) folyamatosan bombaztak azzal, hogy erzik, hogy lanyt varok, stb. Vegul elveteltem sajnos, nem is a terhesseg legelejen, soha nem derult ki, hogy fiu, vagy lany lett volna.

Tudod hanyszor eszembe jutott, hogy mi van, ha nalunk esetleg genetikailag lenne gond a lanyokkal, es talan epp azert nem maradt velunk mert lany lett volna? Millioszor.

Most ismet babat varok, nem is estem konnyen teherbe ez alkalommal. Jelenleg ugy vagyok vele, hogyha barkitol ismet meghallom, hogy "hatha lany lesz most", akkor elzavarom az illetot. :)

Gyereket akarok. Ennyi. Egeszsegeset, aki megszuletik rendben.

Esetleg fogd fel ugy, hogy talan van valami oka annak, hogy fiaitok vannak.

Tudom, nem konnyu, es teljesen ertheto, amit erzel, de idovel elfogadod.

2016. máj. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
.
2016. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nagyon jo szuper anya vagy,probálkozzatok addig gyerekel amig nem lesz kislány,vagy ha 4. kisfiu az utolso baba akkor örülj nekik és majd nekik lesznek lányak
2016. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ezt még bőven visszaadhatja a sors:)a férjem generaciojaban mki fiú a csaladban...jelenleg csak lany gyerekek szulettek ezektol a fiuktol(3 eddig) szoval johet még "karpotlas" de amugy szerintem is kb. Pillanatnyi fellangolas ez reszedrol es par nap mulva el is múlik ;) boldog babavarast
2016. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya.!Ez így van nagyok sok mindenkivel.! :) Pár nap,és elfog mulni nyugi, boldog babavárást,és könnyű szülést.!! :)
2016. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy! Teljesen érthető a csalódottságod, de biztos rövid időn belül elmúlik. Boldog babavárást, jó egészséget kívánok a szép nagy családodnak!
2016. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy még bármi lehet, csak szuleskor lehet 100%ra mondani hogy fiú vagy lány :))
2016. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nekunk elso baba lesz :) en mindig is 2-3 fiut szerettem volna kislanyt nem. Na most gondolhatod mi tortent. 😀 Kislany lesz az elso is.

Ugyanezeket gondoltam amiket te amikor megmondtak 100%-ra... Mostmar abszolut nem banom h nem fiu.

Jo persze ez kicsit mas mert elso baba nem a 4. De szerintem teljesen mindegy mi a neme. Mostmar igy gondolom. Egeszseg a legfontosabb. Fogadd el, hogy vannak fius es lanyos anyukak. En butasagnak tartom, azt h emberek azert vallalnak be 8. 9. gyereket, hogy hatha vegee olyan nemu lesz amit ok akarnak... Ha nekem a 2. is lany lesz akkor se kell tobb gyerek hiaba akartam mindig is fiucskat.

2016. máj. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!