Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap keses,2 negativ teszt,...

5 nap keses,2 negativ teszt, ma doki, rakszures es most verzek!? Valakiiii?! Mi van most ilyenkor? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
5 napja kesett az amugy kis preciz 27 napos mensim, 2 tesztem negativ lett reggeli pisibol, cici fajas nem mulik, mehszajam az egeket verdesi valahol! Ma fogtam magam elmentem dokihoz delelott 10kor, aki megvizsgalt es annyit mondott hogy se megerositeni sem pedig kizarni nem tudja a terhesseget, annyit erez hogy nagy(obb?) a mehem, visszarendelt 2 het mulva kontrollra! NA IGEN AM, DE! Gyorsan levett egy rakszurest is ha mar ott vagyok alapon, ugy fajt hogy majd be****tam, de tuleltem jelentem! fel 1 korul ertem haza, es eszrevettem hogy verzek, nem nagy mennyiseg ugyan, de friss, nem darabos! Most akkor mi van??! Ido kozben megjott volna, vagy a rakszurestol verezhetek? Pedig mar ugy bele eltem magam a babuciba :(

2016. jún. 2. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Nemtudom miert lettem lepontozva ,de kérdezze meg mindenki az orvosát aki volt olyan hülye hogy tudatlanul potnoz le mert ezzel az orvosokat is lepontozztàtok ...mivel en is az enyém tok hallottam amikor vereztem (később kiderült beagyazodas lehetett ) akkor par csepp volt csak de nem volt hajlandó rákszűrést csinálni mert nem lehet úgy rákszűrést kérni .. A ver bezavar
2016. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Azért kértelek, hogy olvasd újra, mert talán leesett volna, hogy egyáltalán nem vérzett a kérdező a vizsgálat közben és előtt, és szerinted olyan balf... az orvosa, hogy nem vette volna észre vizsgálat és mintavétel közben, ha mégis??? Tök másról beszélsz, mint amiről itt szó van.
2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Es azért mert tippet ad az ember azért mar elkell pontozni

Hat remelem téged is le fognak ;)

2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
65%
Valóban bunkónak érzem magam a piros kézért, amit ritkán támad ingerenciám nyomkodni, de a válaszod teljesen értelmetlen volt ebben a szituációban. Köszi, persze, amúgy hasznos infó, hogy akármilyen csipcsup pecsételővel az ember ne akarjon rákszűrésre menni, de nem úgy tálaltad, hogy egyébként hasznos infó, meg ugye teljesen logikátlan is volt, hisz el se végezték volna a kérdezőnél, ha már a vizsgálatkor vérzett volna.
2016. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, ment a zold kez :)

En viszont ugy erzem ez mensi, vagyis nem tudom mivel nem vereztem meg rakszurestol igy nem tudok mihez viszonyitani :( nem darabos, hanem friss piros es mennyisegre sem egyertelmuen mensi, de nem is par csepp... Inkabb szakaszosan jon kisebb adagokban

2016. jún. 2. 22:19
 16/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
65%
Sajna ezt csak az idő dönti el. Érezhetsz mensiszerű görcsöt a mintavétel miatt is, hiszen a méhszájadat piszkálták. Holnap talán kiderül, mi a pálya.
2016. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!