Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első babám kisfiú, vele...

Andyf kérdése:

Az első babám kisfiú, vele egyáltalán nem volt hányingerem, most a második terhességem teljesen más, még csak 7 hetes és iszonyatos hányingerem van egész nap. Lehetséges, hogy most lányunk lesz? és ezért más a terhesség?

Figyelt kérdés
Ja és szívesen fogadok tippeket, praktikákat a hányinger csillapítására mert nagyon rosz szinte enni se bírok.
2016. jún. 9. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a gyerek neme határozza meg, hogy mennyire vagy rosszul.


Hideg kóla, gyömbér megoldás lehet.

2016. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy van-e hányingered és mennyire, nem a gyerek nemétöl függ.


Nekem az elsö terhességet végighánytam, kislányunk lett, a másodiknál semmit nem hánytam, és szintén lány lett, a hramadiknál megint végig rosszul voltam, ö fiú lett.


A hányinger csökkentésére meg jót tesz, ha friss gyömbérgyökérböl rágcsálsz el egy-egy vékony szeletet. (Vigyázz, csípös íze van, ne lepödj meg töle.)

2016. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van, az első terhességemnél semmi tünetem nem volt, a másodiknál sokkal gyengébbnek éreztem magam, hányingerem is volt, bár csak egyszer hánytam. Szerintem eleve az is lehet ennek az oka, hogy már nem tudsz annyit pihenni, mivel ott van a másik gyerkőc, meg hát minden terhesség más és más. A nemhez szerintem semmi köze ennek.:)
2016. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs köze a baba neméhez, minden terhesség más.

Nekem orvos ajánlotta a hideg kólát hányingerre, szép lassan kivsiket kortyolni.

2016. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemet észre se vettem (fogamzásgátló, és attól mindig csak minimális megvonásos vérzésem volt) A terhestüneteim: kívánósság, fáradtság, később magzatmozgás és hatalmas poci :).

Emlékszem, nevettem is a hülye filmes hányós klisén.

A másodiknál irigyeltem a filmes klisé szereplőit, mert azok mindig szép kulturáltan a vécére értek. Én nem mindig.

Úgy a 20. hétig tartott nálam ez a folyamatos hányás, utána csak azoktól a dolgoktól, amik ízre/színre/állagra nem tetszettek. Ami úgy minden volt.

Ráadásul én voltam a leghisztisebb kismama.

Persze igyekeztem visszafogni.

Kislány mindkettő. Pedig az egyikkel harminc kilót híztam, a másikkal majdnem tízet fogytam.

2016. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől a 4. hónapig hànytam minden reggel és néha napközben is. Sajnos nekem semmi nem segített. Kaptam gyömbér kapszulát ( kihànytam ), ittam kólàt, szedtem a B vitamint, de semmi nem segített. Aztàn magától kezdett elmúlni. Nekem kislànyom született :)
2016. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos nekem teljesen más a 2. terhességem,és most is kisfiam lesz. Szagundor,ételundor,20.hétig tartó hányinger,hányás,33 hetesen megint hányás,hányinger stb.
2016. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont igy voltam.A fiammal semmi bajom nem volt, a lanyommal vegig rosszul voltam!Nekem semmi nem valt be, sajnos...Kitartas!Jo babavarast!Majd ird meg, hogy vegul lany lett-e?Kivancsi vagyok🙂
2016. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, azért is kérdeztem mert édesanyám is így volt, velem végig hányt az öcsémmel viszont semmi baja nem volt. Ő is azzal magyarázza hogy lány lesz de persze ha megint fiú az se baj csak egészséges legyen.
2016. jún. 9. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:
3. Terhessegem,2 lány,ha minden igaz most fiú...ugyanolyan rosszul vagyok a 7. Hettol most is ,mint elozo ket alkalommal.Anyunak amugy pont forditva volt,velem semmi,ocsemmel undor,hanyas,minden..probalkozhatsz azzal,hogy meg felkeles elott majszolsz valamit..hideg kóla,nekem neha a kínai csipos savanyú leves is bevált:)
2016. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!