Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek ilyen nehéz?!...

LN09 kérdése:

Mindenkinek ilyen nehéz?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Pénetek császároztak, ikerekkel, kaptam gerincbe is érzéstelenítőt és altattak is.

Sűrgősségi volt.


Minden császáros ilyen nehezen viselte, vagy csak én?

Fájnak a bordáim, nehezen mozgok, nehezen kapok levegőt. Erőtlen vagy. Csúnya a hasam ( lila ), dagad a lábam. Amolyan mosott kaki vagyok. Van, hogy alig érek ki a wc-re, mert hát...

Nektek ha volt ilyen mennyi idő alatt múlt el?

A bordaív alatti és a hát fajdálom a legrosszabb.


2010. ápr. 12. 18:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy jó pár nap sajnos, hogy mindenem fájt és szőrnyű volt!

A borda alatt több, mint egy hét volt a fájdalom!

Két hét múlva már csak picit fog kellemetlen lenni és 3 hét múlva csak BOLDOG leszel a babáiddal!

Gratulálok és Jó egészséget Kívánok Neked és a Babáidnak!

2010. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet mozogsz annál gyorsabban múlik el. Az első gyerekemnél nagyon nehéz volt. A másodiknál kénytelen voltam állandóan sürögni-forogni, mert hát el kellett látni a családot, nem volt segítségem. A lábdagadás sokáig megmaradt, de a többi a mozgás miatt hamar elmúlt. Az orvosok is ezt tanácsolják.
2010. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez "normális" három nappal a műtét után...

Én 6 napot voltam kórházban, és végig nagyon rossz volt! De az is igaz, hogy minden nappal jobb és jobb. Tényleg mozogni kell amennyit csak bírsz!!!

Kitartás, ez az első néhány nap a borzasztó, utána a babáid annyi örömöt fognak neked adni, hogy szinte ezekre a napokra is mosolyogva fogsz visszagondolni

2010. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nagyon remelem, hogy hamarosan jobban leszel, es segitenek azok a tanacsok, amit a tobbiek adtak. En sajnos nem tudok segiteni ebben, mert en meg szules elott vagyok.


Meg szabad kerdezni, hogy miert volt surgossegi a csaszarod? Bocsi, hogy kivancsiskodom, ha nem akarsz, nem kell valaszolni. Csak en is ikreket varok, es azert kerdezem.


Elore is koszi, ha valaszolsz. Jobbulast es gyors felepulest kivanok Neked, hogy minel elobb maximalisan elvezhesd a baboidat. :)

2010. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
tyhü,hát nem irigyellek!kicsit gonosz leszek,de nagyon örülök,h ezen már túl vagyok!engem 3nap után hazaküldtek,minden okés volt!nekem is rohadtúl fájt a hasam,menni alig bírtam,megfordulni az ágyon,aludni semmit,kész voltam én is!otthon könnyebben,gyorsabban gyógyulsz,én a varattszedésre már úgy mentem mint akit nem is egy hete "koncoltak fel"!a hát fájdalom eredhet abból,h rosszul szúrtak,meg gondolj abba is bele,h hírtelen eltünt a súly ami addig elöl volt,a bordák is rendezödnek vissza!idö míg rendezödnek a dolgok odabenn,légy türelemmel!egyébbként Gratulálok,sok boldogságot,egészséget,eröt a picikhez!hamarosan el fogod felejteni ezt a "rémálmot" és csak a csoda marad és szépsége a dolognak!8hós baby anyuja
2010. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen nehezen viseltem, úgy éreztem, hogy örökre tönkrementem :(

Aztán kiderült, hogy ez csak pár napig tart! Nekem is a bordaív alatti fájdalom volt rossz nagyon.

Nekem az jött be, hogy nagyon sokat sétáltam, mozogtam, így sokkal hamarabb erőre kapsz!!!

2010. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a 36 hetes kismama, akinek nem mozogtak a babái?


Bocs, de a kérdésedre nem tudok válaszolni.

2010. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha minél többen olvasnák, akik önként császárt szeretnének.

Én hagyományos úton szültem az ikreket, így nem tudom, más hogy viseli a császárt...

2010. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Örülj neki, hogy "csak" császárod volt!

Én az ikreket kétfélén szültem, elsőt simán, majd miután második keresztbe fordult, másodikat császárral.

Tehát gátseb, plusz hosszában vágott császáros seb+ 2 baba.

2010. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
szia!sajnos a császár az ilyen,bár én elég hamar felépültem,muszáj sokat mozogni,ennek ez a titka,sőt amikor már pár napja jobban voltam,utána ismét elkezdtek fájni a belső varratok,és rosszabb volt mint az elején,na én akkor próbáltam kicsit többet pihenni és akkor jó volt.te írtad a kérdést hogy 36 hetes iker terhes vagy és két napja nem mozognak a babáid?mert ha igen már nagyon sokan izgulunk érted és vártuk hogy vissza jelezz!ha nem te vagy akkor bocsi:)írj légyszives hogy te voltál-e az!
2010. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!