Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem veszélyes 5 hetes terhesen...

Nem veszélyes 5 hetes terhesen elmenni hüvelyi ultrahangra. Nem mehet el töle a baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes emiatt ne aggódj.Viszont lehet jobb lenne várnál még kicsit,mert igy vissza fognak hivni,mert valószinü nem lesz sziv hangja a babádnak.35 hetes kismami
2010. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek elsővel. ha nincs valami konkrét oka (probléma), amiért ilyen hamar akarnál menni, akkor menj a 6-7. héten. (inkább 7.) ez nem betegség, hogy szaladni kell a dokihoz :D
2010. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb később menni, 7-8 hetesen.... akkor már szívhang is van , meg lehet is látni valamit ....:))
2010. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem veszélyes. A terhességet nálam "kézi" vizsgálattal állapították meg (zárt méhszáj és megvastagodott méhfal, ha jól tudom) aztán volt csak hüvelyi ultrahang, kb. 6 hetesen. 8 hetesen hívtak vissza, akkor már volt szívhang is. Ha belegondolsz a hüvelyi uh olyan, mint ha kézzel vizsgálna az orvos. Szerintem is várj még egy kicsit, hogy biztosan legyen szívhang, mert ha most mész, akkor még nem biztos, hogy lesz és emiatt fogsz aggódni (több ilyen kérdés is volt már ezen az oldalon) :)

Boldog, problémamentes babavárást!

2010. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már veszélyes?Hisz a doki kézzel is jól megvizsgál és muszáj is vizsgálnia.Az ultrahang fejet meg annyira nem tolják fel,hogy sérülést okozzon.Ne parázz:))))
2010. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem veszélyes, épphogy csak bedugják és nem olyan vastag.

Nekem egyébként nem is volt, végig hasfalon keresztül nézték!

5 hetesen tényleg korai, még 1 vagy 2 hetet várhatnál, de ha megnyugtat, akkor mehetsz most is, csak ne kenődj el, ha esetleg még nem látják! :)

2010. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Úgyis elmész orvoshoz, ő megvizsgál, és akkor küld ultrahangra, ha jónak látja. Én 3x mentem vissza (annyiszor hívott), mire azt mondta, jó akkor most csinálunk ultrahangot. Ha meg veszélyes lenne a babára, akkor egyáltalán nem is lenne ez a fajta ultrahang.:) Csak amíg nagyon pici, ezzel jobban érzékelik a babát.

Jó egészséget és probléma-mentes babavárást!:)

2010. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!