Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a szüleiteknek, ismerősök/barátoknak hogy kisbabát vártok? Ill. milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
4+2 hetes kismami.

2016. jún. 21. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 9.héten mondtuk el anyósoméknak, apukámnak kb. 1héttel korábban,mivel ő velünk lakik. Anyósom Mikulásra kapott tőlünk ajándékot, benne kiscipőket :) a többi közeli rokonnak pedig Karácsonykor jelentettük be a jó hírt :)
2016. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj és egyébként 6+2hetes voltam,amikor megtudtuk :) Most már 35+4
2016. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok ☺
2016. jún. 21. 23:33
 4/15 A kérdező kommentje:

Én ma, esti vizeletből teszteltem erős pozit. Ez volt a negyedik hónapunk.

Nagyon nagy az öröm, és már azon jár az eszem hogy mikor lesz megfelelő az alkalom elmondani.

Megpróbálom nem túl stresszelni.

2016. jún. 21. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
anyukámnak azonnal, amint megtudtam. lefotóztam a terhességi tesztet és elküldtem neki facebook messengeren, hogy gratulálok mama. persze anya kiakadt nagyon. azóta már voltam abortuszon. 19/L
2016. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
1,2 vagyok, köszönjük :) mi is próbálkoztunk, 3 hónap után sikerült. Férjemnek rögtön megmutattam a tesztet, nagy volt az öröm :) Gratulálok a picihez, jó egészséget és könnyű terhességet nektek! Boldog babavárást :)
2016. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek rögtön elmondtam(6. hét).A nagyszülők UH képet kaptak(akkor voltam 12 hetes)A többi családtag pedig a facebookon keresztül tudta meg,ugyanis van egy kis családi csoportunk és oda feltöltöttem a tesztről,UH képről és egy pici rózsaszín ruhácskáról képet és odaírtam hogy az első kislány,Zille(ő lesz az első kislány a családban,minden unokatesója fiú)úgyhogy nagy volt az öröm.

Ma vagyok 40hetes+1 napos :)

2016. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek rögtön, ahogy teszteltem. Pár nappal később anyukámmal közöltem a jó hírt, mert volt olyan kérdésem, amivel mindenképpen és minél hamarabb hozzá szerettem volna fordulni. Ekkor voltam, ugye elvileg 4 hetes...

A család többi tagjával csak később szerettük volna közölni, lehetőleg személyesen, de minimum telefonon. Anyámat is direkt kértem, hogy várjunk még egy kicsit, de nem bírta magában tartani, elkürtölte mindenkinek, még a szomszédnak is. Ezért eléggé meg is haragudtam rá, de már túlvagyok rajta, megbeszéltük a dolgot.

Akit nem ért el, annak a 12. héten újságoltuk el a hírt, vagy személyesen, vagy telefonon.

2016. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teszt napjan a baratnomnek, mert a parom ( mar ex azota ) uzleti uton volt, es ezt nem akartam telefonban. 5. heten a fonokomnek, mert veszelyes helyen dolgozom, aztan 8. heten a kozeli csaladnak, a tobbiek meg lattak a hasam kesobb :)
2016. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megvárni, míg az orvos megerősíti, hogy látja a magzati szívműködést a méhen belül.


Csak a pozitív teszt még lehet méhen kívüli terhesség, meg egyéb kóros állapot is. Elég kellemetlen, ha valaki gratulálni jön neked, mert "hallotta egy rokontól az örömhírt", miközben te meg a méhenkívüli terhesség műtétjére kaptál éppen időpontot, és hazafelé tartasz az orvostól :/.

2016. jún. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!