Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszas intimbetét okozhat...

Angel1120 kérdése:

Hosszas intimbetét okozhat kipirosodott foltot intim hely környékén?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok, inszemináció után hüvelykúpot kell használnom ami miatt állandóan intimbetét kell viselnem, mert kifolyik. Ugye csak a miatt vannak a foltok? Aggódok a babámért!

2016. júl. 4. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Éjszaka és nappal is sajnos betétet kell használnom, remélem nincs nagy baj
2016. júl. 4. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Okozhatja. Én a meleg időben a műszálas fehérneműktől leszek kiütéses.

A biztonság kedvéért nézz el orvoshoz. De valószínűleg az lesz a gond, hogy az alfeled egész nap meleg, nedves, szintetikus közegben van.

2016. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Bízom benne hogy az lehet az oka.
2016. júl. 4. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Pamutos betétet vegyél, azzal nem lesz gond.
2016. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Naturella normál betétet szoktam, nincs ráírva hogy miből van, gondoltam hogy a jobbak közé tartozik
2016. júl. 4. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Estére pizsi és bugyi nélkül feküdj le, tegyél magad alá törölközőt, arra kifolyhat mégis szellőzöl.
2016. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma reggel úgy láttam hogy halványodott, bekentem kis körömvirág krémmel, most már azért nyugodtabb vagyok. Két éve volt hpv vírusom, és a miatt, kezdem aggódni, az orvosom azt mondta hogy 12.hét után csinál rákszűrést, hogy nehogy a szűrés miatt legyen pecsételés és akkor nem szeretné hogy agyonizguljam magam, bár picit így is izgulok hogy remélem nem jött vissza.
2016. júl. 5. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!