Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen normális minimális...

5 hetesen normális minimális barnazás?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés. Napjában egyszer tapasztalom de csak wc papíron és nahyon halvány. Holnap töltöm az 5 hetet

2016. júl. 7. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2016. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt, irány a doki!
2016. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Görcseim nincsenek. Viszont nagyon félek hogy ha megnéz hüvelyi uh-al akkor megint elvetélek tőle. Legutóbb mikor ilyenben volt részem akkor elég fajdalmas volt a vizsgálat és még aznap elkezdtem vérezni majd másnap beindult a vetélés is. Most más orvoshoz megyek de csak holnap töltöm az 5 hetet (sajat számitasok alapjan). Fog látni egyáltalán valamit ami alapjan felirhat progeszteron potlast?
2016. júl. 7. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Én 27. ciklusnapon erős pozi teszt utáni nagyobb mennyiségű barna folyással úgy kaptam Duphastont, hogy az uh-n még csak megvastagodott nyh. látszott plusz az élő sárgatest a petefészekben. De van olyan doki, aki a "természetre" akarja bízni... :/ A vizsgálattól elméletileg nem lehet baj, valószínű hogy a múltkor anélkül is görcsölni kezdtél volna. :( De megértem, hogy ilyen élmény után félsz a vizsgálattól.
2016. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális sajnos... Azonnal orvos...
2016. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!