Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamáknak is fázik a hasa?

Más kismamáknak is fázik a hasa?

Figyelt kérdés

Terhes hasról még korai beszélni az én esetemben, ugyanis csak a 13. hétben vagyok, de a továbbiakban a "has" alatt a köldök alatti részt értem, ahol a baba ilyenkor elhelyezkedik.


Eddig mindig kis hálóingben aludtam, de a terhesség kb 8. hete óta rövidnadrágos pizsamára váltottam, mert a hálóing felcsúszott és fázott a hasam. Kb. két-három éjjele azonban ebben is fázom, pedig a kis rövidnadrág eltakarja az említett részt. Sokszor ébredek arra, hogy mondjuk háton fekszem, teljesen be vagyok takarózva és fázik a hasam. Mindez 26-27 fokban. Eddig csak az volt megoldás, hogy hasra feküdtem, mert akkor a "pocak" a matraccal találkozott és így nem illant el a meleg.


Eddig sosem fáztam ott lenn, mitől lehet? Más kismama is van így?


2016. júl. 17. 06:39
 1/1 anonim válasza:

Nekem nem szokott fázni a hasam de mindig hidegebb mint más testrészem. Nem tudom miért.

22hkm

2016. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!