Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar összejönni?

Miért nem akar összejönni?

Figyelt kérdés
Mar egy éve probalkozunk és semmi.. Orvoshoz kene menni tudom, de varnank legalabb meg fel evet vele.. Miert nem sikerul? Teljesen feladtam a remenyt hogy valaha is lesz gyerekunk..Kinel mennyi ido utan jott ossze? Az is baj hogy ragorcsolok nagyon? De nem tehetek rola egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol ezt es minen honapban keresem az apro jeleket de semmi.. sokszor csak bekepzelem..Meg mennyit varat magara?:(

2016. júl. 23. 01:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

14:15-ös vagyok


És mi nem voltunk semmilyen kivizsgáláson még 7 év sikertelenség után se. Spontán jött a baba! És minden rendben van!

2016. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 naponta vagytok együtt, az teljesen jó!
2016. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát megprobalok nem erre fókuszálni,hátha meg lep minket is egy picibaba :)
2016. júl. 23. 17:11
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekunk a 3. honapban sikerult.

Pecsetelo verzeses peteereskor voltunk egyutt akkor.

A stressznek semmi koze hozza. A 3. honapban mar annyira ragorcsoltem h majdnem idegbajt kaptam de akkor sikerult.

2016. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Probáltál valamit,amivel segitenéd a teherbe esést?

Nagyon sokat segíthetnek a természetes módszerek is. E vitamin, C és D vitamin. Cickafark és palástfű tea, méhpempő. Ki miben hisz :)

Nekem a palástfű tea bevált,a második hónapban terhes lettem másfél év után. Mellé Gravida terhesvitamint szedtem.

Nem szabad elkeseredned! Még rengeteg lehetőség áll előtted!

2016. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az E-vitaminon gondolkodunk, de nem tudom hogy azt csak orvos irhassa ki, vagy akar mar holnap mehetek megvenni vizsgalat nelkul?
2016. júl. 23. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindenféle vitamint lehet kapni gyógyszertárakban recept nélkül, de én inkább a bioboltos vitaminokat ajánlom, mert sokkal természetesebbek. Receptre is felírhatnak orvosok pár vitamint, de azok nagyon gagyik. Vitaking, Highland, Fitline, BioCo stb márkák is jók! Itt egy link pl, de sokféle van! Fontos nagyon még a folsav is, jobb lenne, ha terhesvitamint is szednél előre! Nyugi, jönni fog az a babácska!

[link]

2016. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!